Міжрегіональна бізнес-платформа

Міжрегіональна платформа МІМ-Київ – це простір для взаємодії власників та топ-менеджерів регіональних бізнесів, представників консалтингових та інвестиційних компаній, міжнародних організацій та асоціацій, а також експертів та бізнес-аналітиків.

 

Партнери:

 

 

 

     

 

 

МІМ-Київ започаткував новий проект національного масштабу – міжрегіональну бізнес-платформу, спрямовану на розвиток бізнес-спільноти, на об’єднання регіональних бізнес-спільнот у єдиний телекомунікаційний простір.

Заснована на найновіших телекомунікаційних технологіях Cisco Telepresence, міжрегіональна платформа сьогодні охоплює центральний, західний та східний регіони України, маючи майданчики у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Івано-Франківську.

Контакти майданчиків:

За додатковою інформацією звертатися за тел.:  
Київ

вул. Шулявська, буд. 10/12 блок В, комн. 601

044) 585-02-85

Харків

вул. Скрипника 14-А,

LIF Communication, 

(099) 125 98 07

Дніпропетровськ

вул. Серова, 4, оф. 418

4 поверх, конференц-зал БДО

(056) 370 30 44

Івано-Франківськ

вул., Карпатська 15,

Івано-Франківський НТУ нафти та газу, корп. 9
(095) 428 01 90


 

Участь у міжрегіональній платформі МІМ-Київ дає широкі можливості розвитку й розширення нових проектів, зокрема:

  • створення міжрегіональних партнерств, нових бізнес-проектів;
  • проведення експертних консультацій із міжнародного партнерства, залучення фінансування, міжнародних стандартів фінансової звітності тощо;
  • організації міжнародних і міжрегіональних  круглих столів, форумів, конференцій у режимі Telepresence, відеомостів із міжнародними експертами, топ-менеджерами, представниками міжнародних організацій, інвесторами;
  • проведення дистанційних ділових переговорів, семінарів, презентацій для регіональних партнерів.

МІМ-Київ відкритий до партнерства у рамках розвитку міжрегіональної бізнес-платформи. Партнери бізнес-школи отримують спеціальні умови участі у різних проектах під егідою платформи.

Міжрегіональна бізнес-платформа МІМ-Київ як ефективний формат консолідації зусиль бізнес-школи та бізнесу, безумовно, сприятиме підвищенню ефективності регіональних компаній, укладанню нових партнерств, розвиткові міжнародних зв’язків та зростанню інвестиційної привабливості регіонів України.

Проекти Міжрегіональній бізнес-платформи МІМ-Київ:

Межрегіональна програма: курс "Основи управління бізнесом" (у розробці)