Архів за 2015

30 листопада 2015 р.

Тема:  "Основні сучасні концепції менеджменту"

На заході розглядалися такі концепції:

 • концепція "Сталого розвитку";
 • концепція "Організаційної досконалості";
 • концепція "Якості та інтегрованих систем менеджменту".

 

Спікер: 

Віталій Цопа

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д.т.н., МВА. Фахівець з розвитку систем менеджменту підприємств і організацій згідно міжнародних стандартів ISO. Має тринадцятирічний досвід роботи керівника операційної діяльності в різних українських та зарубіжних компаніях, різного напрямку бізнесу - виробничого, торговельного та науково-дослідного. 

09 листопада 2015 р.

Тема:  "Лідерство: як ефективно управляти групою"

Питання, що розглядалися:

 1. Яким повинен бути Лідер і, що/як йому робити?
 2. Де є зараз команда і куди її веде Лідер?
 3. Як зробити дії людей більш злагодженими?
 4. Як ефектвно комунікувати з командою?
 5. Як долати опір змінам?
 6. Як фокусуватися на результаті?

Спікер: 

Таїсія Василишина

консультант з управління, кандидат психологічних наук, MBA, сертифікований коуч та бізнес- тренер, професор відділення "Сучасні технології управління" Української технологічної академії. Спеціалізується в сфері навчання та розвитку керівників віщої та середньої ланки. Експерт в галузях: бізнес-комунікації, психологія управління, лідерство та особиста єфективність керівника. Має дванадцятирічний досвід роботи на ТОП позиціях в міжнародних та вітчизняних компаніях. Реалізує чисельні тренінгові програми та консалтингові проекти для українських та міжнародних компаній. Власник та генеральний директор консалтингової компанії “ТОП АкадеміЯ”.


26 жовтня 2015 р.

Тема:  "Сучасне значення фінансової звітності підприємства для формування податкових показників"

Питання, що розглядалися:

 1. Користувачі облікової інформації та їх потреби.
 2. Види обліку на підприємстві.
 3. Основні принципи і стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
 4. Об'єкт оподаткування податком на прибуток підприємств у 2015 році.
 5. Принцип трансформації фінансового прибутку до податкового.

Спікер: 

Ирина Кравченко

Доцент кафедри менеджменту й економіки МІМ-Київ. К.е.н., МВА. Має значний досвід викладацької роботи в державних ВНЗ і бізнес-школах, практичний досвід роботи у великих міжнародних компаніях та державних установах. Експерт-консультант робочої групи проектів USAID, «Fiscal Reform in Ukraine», «Ukrainian Accounting and Audit Reform Project», «Reconciliation of financial and Tax Statement in Ukraine», «Ukraine Accounting Reform Project», «CAP/CIPA in Ukraine». 

19 жовтня 2015 р.

Тема:  "Візія, цілі та сценарії розвитку компанії"

Питання, що розглядалися:

 1. Що рухає розвитком компанії і яку роль в цьому належить візії?
 2. Чи може компанія існувати без візії і хто відповідальний за її створення та зміну?
 3. Звідки беруться цілі та як вони співвідносяться з візією?
 4. Наскільки виправдані прогнози майбутніх подій і чи варто їм довіряти?
 5. Як будувати сценарії і чим вони можуть допомогти менеджменту  компанії?

Спікер: 

Покотило Вячеслав

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д. ф.-м.н. (математична кібернетика). Член Наглядових рад компаній «Малинська паперова фабрика - Вайдманн» та «АТОН-Групп». Має багаторічний досвід наукової, викладацької та керівної роботи в Українських та іноземних організаціях і компаніях. Автор наукових публікацій присвячених проблемам теорії диференційних ігор, оптимального управління та оцінювання в умовах невизначеності.

 

21 вересня 2015 р.

Тема:  "Особливості управління продажами в середньому і малому бізнесі: структура персоналу, трейд-маркетинг, автоматизація управління"

Питання, що розглядалися:

 1. Процедура продажів - відмінність у підходах (середній / великий бізнес).
 2. Функції торгового персоналу: що можна і потрібно поєднувати?
 3. Особливості автоматизації управління: як зрозуміти, чи потрібна вам CRM.
 4. CRM для дрібного і середнього бізнесу: вибір системи, постачальника і обслуговуючої компанії - що і скільки коштує?
 5. Трейд-маркетинг в середньому бізнесі: вибір ефективних інструментів.

Спікер: 

Ірена Ульянова

Постійний запрошений викладач МІМ-Київ. Керує компанією Distribution System Development (Advanter Group). Сертифікований міжнародний бізнес-тренер (SDS Managing Consultant), експерт в галузі управління збутом та продажу, систем дистрибуції, управління асортиментом в системі категорійного менеджменту. Провідний фахівець у сферах стратегічного маркетингу, маркетингових досліджень та бренд-менеджменту.

 

06 липня 2015 р.

Тема:  "Основа сучасного менеджменту - управління ризиками на підприємстві"

Питання, що розглядалися:
1. Системний підхід в менеджменті. Коригувальні та запобіжні дії.
2. Сучасна концепція управління ризиками.
3. Методи ідентифікації небезпек та оцінки ризиків.
4. Практика впровадження систем менеджменту на основі управління ризиками.
5. Міжнародні, європейські та національні стандарти в галузі управління ризиками.
6. Типова методика управління ризиками.

Спікер: 

Віталій Цопа

МВА, д.т.н., Фахівець з розвитку систем менеджменту підприємств і організацій згідно міжнародних стандартів ISO. Має тринадцятирічний досвід роботи керівника операційної діяльності в різних українських та зарубіжних компаніях, різного напрямку бізнесу - виробничого, торговельного та науково-дослідного. Автор понад 100 публікацій з операційного менеджменту та розвитку систем менеджменту. Має міжнародну кваліфікацію аудитора та викладача з систем менеджменту згідно міжнародних стандартів.

 

22 червня 2015 р.

Тема: "Сторітеллінг - створення історій у бізнесі"

Сторітеллінг - це одночасно наука і мистецтво. Поєднуючи в собі психологічні, управлінські та інші аспекти, дозволяє не тільки ефективно донести інформацію до людини, але і мотивувати його на вчинок, домогтися максимально високих результатів.

Спектр використання сторітеллінга у фірмі дуже велик:
1. Опис успішних і невдалих прикладів в роботі. Завдяки їм, передаються навички інших співробітників, а також знижують стрес у нових співробітників у випадку невдачі.
2. Історії, які допомагають краще усвідомити корпоративні цінності та принципи компанії і дотримуватися їх. Ці історії не тільки роз'яснюють, що є цінним в компанії, але і надихають своїм прикладом, у співробітників з'являється бажання теж зробити щось заради своєї фірми.
3. Особисті історії співробітників. В них можуть бути приведені описи того, як співробітник зробив кар'єру в цій компанії, що стимулює інших співробітників, в результаті чого вони починають краще працювати.

Спікер: 

Олена Юзькова

Викладач та випускниця МІМ-Київ (МВА 2006), віце-президент із міжнародних зв'язків ІMC-Ukraіne,президент Міжнародної ради асоціацій консультантів з управління ІCMCІ, генеральний директор компанії Епоха Інтернаціональної Освіти. Досвід створення та управління власним бізнесом – 12 років. Бізнес-тренер, сертифікований консультант із управління (Certіfіed Management Consultant – Амстердамський стандарт), сертифікований коуч (Міжнародний Еріксонівський університет).

 

9 червня 2015 р.

Тема: "Інтелектуальна власність"

Іновація - це рух вперед, завоювання нових ринків за допомогою інтелектуальної власності. Але що є інтелектуальної власністю? Що варто обрати: авторське право чи промислову власність для ваших активів? В кожному випадку є переваги, а є недоліки.

Питання, що розглядалися:

 • Концептуальні засади інтелектуальної власності для підприємців.
 • Авторське право чи промислова власність.
 • Як правильно обрати форму захисту для свого об’єкту інтелектуальної власності.

Спікер: 

Ілля Новосельцев

к.ю.н., патентний повірений України реєстр. № 398, адвокат, викладач кафедри міжнародного приватного права Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного торговельного права Університету Париж Х Нантер (Франція). Консультує іноземні та українські компанії з питань захисту інтелектуальної власності.

 

25 травня 2015 р.

Тема: "Три кроки щодо виходу з кризи управління"

Бізнес може пробачити безліч помилок. Тільки не в кризу. Коли кожна копійка на рахунку, а від співробітників чекають роботи за кількох людей. Доводиться міняти стиль управління, звертати увагу на ті інструменти, які раніше були не потрібні, використовувати їх швидко, чітко і результативно.

Питання, що розглядалися:

 • Як змінити свій фокус уваги: комунікація, відкритість і цілеспрямованість;

 • Пошук внутрішніх резервів: операційна ефективність, фінансовий облік, мотивація і залученість співробітників;

 • Пошук зовнішніх резервів: що потрібно інвестору, партнеру, кредитору?

Спікер: 

Олександр Сударкін

к.е.н., консультант та керівник відділу тренінгів та консалтингу Pucelik Consulting Group, бізнес-тренер з 2007 р., автор багатьох статей по переговорам та управлінню персоналом.

Компетенції: переговори • психологія организаційного розвитку • маркетинг • проектний менеджмент • управлінський консалтинг • коучинг • мотивація.

 

27 квітня 2015 р.

Тема: "Антикризові стратегії"

Питання, що розглядалися:

 • технології виживання;

 • зміна поведінки клієнтів;

 • актуальні бізнес-завдання в умовах трансформації.

Спікер: 

Вадим Савельєв

запрошений викладач МІМ-Київ, к.е.н.,директор аналітичного департаменту групи компаній Advanter Group. Бізнес-консультант зі стратегічного планування, маркетингу, бренд менеджменту.

 

23 лютого 2015 р.

Тема: "Бар'єри для бізнесу та його прибутковість"

Питання, що розглядалися:

 • Чим визначається привабливість бізнесу?

 •  Чи захищають бар"єри від конкурентів?

 • Коли необхідно зважати на неуспішного конкурента?

Спікер: 

Вячеслав Покотило

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д. ф.-м.н. (математична кібернетика). Член Наглядових рад компаній «Малинська паперова фабрика - Вайдманн» та «АТОН-Групп». Має багаторічний досвід наукової, викладацької та керівної роботи в Українських та іноземних організаціях і компаніях. Автор наукових публікацій присвячених проблемам теорії диференційних ігор, оптимального управління та оцінювання в умовах невизначеності.

 

19 січня 2015 р.

Тема: "Ефективна взаємодія керівника і підлеглого. Теорія ролей Еріка Берна"

Питання, що розглядалися:

 • Ефективна взаємодія керівника і підлеглого - це одна з ключових тем сучасного менеджменту.
 • Що робити, якщо керівник і підлеглий, абсолютно різні люди, по-різному дивляться на життя або роботу і домагаються результатів абсолютно різними шляхами?
 • Відповісти на це питання допоможе розуміння психологічних ролей, які, як відомо, завжди грають співробітники та їх керівники.
 • На майстер-класі відома психологічна теорія ролей Еріка Берна «упаковується» в різні типажі керівників та їх підлеглих.
 • Учасники зможуть вивчити ролі у взаємодії «Керівник-Підлеглий» і виробити рекомендації щодо ефективної комунікації в менеджменті.

Спікер: 

Таїсія Василишина

консультант з управління, кандидат психологічних наук, MBA, сертифікований коуч та бізнес- тренер, професор відділення "Сучасні технології управління" Української технологічної академії. Спеціалізується в сфері навчання та розвитку керівників віщої та середньої ланки. Експерт в галузях: бізнес-комунікації, психологія управління, лідерство та особиста єфективність керівника. Має дванадцятирічний досвід роботи на ТОП позиціях в міжнародних та вітчизняних компаніях. Реалізує чисельні тренінгові програми та консалтингові проекти для українських та міжнародних компаній. Власник та генеральний директор консалтингової компанії “ТОП АкадеміЯ”.