HR консультації

Як отримати консультацію з працевлаштування й розвитку кар'єри?

  1. Якщо Ваше питання носить конфіденційний характер - напишіть нам за адресою darya@mіm.kіev.ua , alumni@mim.kiev.ua. Ми можемо відповісти Вам самі або розмістити Ваше запитання в Мережі від нашого імені.
  2. Якщо Ви готові обговорювати своє питання з HR-експертами в соціальній мережі МІМ - пишіть в розділ "HR-Консультації", читайте питання інших та ставте свої.

 

Хто приймає участь в обговореннях з приводу карєри в Мережі МІМ?

Представники роботодавців та рекрутерів: керівники підрозділів з управління персоналом та HR-директора, керівники та власники бізнесів та проектів, керівники та експерти рекрутингових та консалтингових агенцій, профільні консультанти та просто професіонали різних галузей з досвідом, яким вони готові ділитися.

Будь ласка, формулюйте запитання якомога чіткіше – це допоможе Вам отримати максимально слушні відповіді від експертів та колег.

 

Приклади запитань, що обговорюються в Мережі МІМ-Київ (російською мовою)

Как выбрать рекрутинговое агентство и можно ли выбрать несколько?

Я сейчас ищу работу, выбираю рекрутинговое агентство. Подскажите, пожалуйста, как и какое выбрать агентство. и можно ли (и стоит ли?) - пойти сразу в несколько агентств? И вообще - что ещё эффективно делать сегодня, чтоб найти работу (я МВА)? Cпасибо!!!
Надежда, МВА 2009

 

Как сейчас найти работу в IT

Как сегодня найти работу в IT -отрасли Киева? Есть 6-летний опыт работы в информационных технологиях, в том числе работа у лидера отрасли (старшим менеджером в отделе развития). Есть хорошие рекомендации предыдущих работодателей. Но. Как найти тех, кто сейчас развивает IT -проекты?
Иван, МВА 2005

 

Как выпытать у рекрутёров имя работодателя по вакансии

Я увидел на сайте сети МИМ вакансию, которая мне очень интересна. Хотел бы узнать, что это за компания. Наш рынок очень узкий, и, прежде чем отправлять резюме, я хотел бы убедиться, что это не тот работодатель, с которым у нас уже были однажды отношения (ну, вы понимаете как это бывает на узких рынках). Как можно выпытать у рекрутингового агентства название компании - работодателя в такой вот ситуации?
Валерий, МВА 1998

 

Наступне запитання може бути Вашим!