Товариський турнір зі сквошу

Шановні випускники та слухачі МІМ-Київ запрошуються на унікальну подію – МІМівський товариський турнір зі сквошу

Організатор – Спортивний клуб Асоціації випускників МІМ-Київ

Учасники –  випускники та слухачі МІМ-Київ усіх років, що цікавляться активним способом життя, гравці в сквош; ті МІМівці, що хочуть отримати новий досвід та випробувати себе у чомусь новому; іхні вболювальники: сім’ї (будь ласка, щодо дітей дізнавайтеся окремо), друзі, одногрупники.

Дата та час проведення: неділя, 22 грудня, 11-15.00, далі можливе неформальне продовження.

Місце проведення: Клуб Sport Life Протасів Яр БЦ «Протасів» (Київ, вул. Грінченка, 2/1)

Умови участі у якості гравця: 300 грн при оплаті заздалегідь, 400 грн при оплаті на місці. Якщо Ви хочете взяти участь, але не маєте власної ракетки – приходьте обов’язково – ракетку вам буде видано.

Будь ласка, зверніть увагу: кількість місць обмежено, і реєстрацію може бути припинено раніше.

Формат: 2 корти, на яких будуть проходити змагання, 1 корт- тренувальний для новачків

Мета турніру – об’єднання МІМівців, що вміють грати у сквош, та взагалі всіх, хто живе активним та спортивним життям. Створення ще одного майданчику для неформального спілкування МІМівців-однодумців у вузькому дружньому колі.

Реєстарція ( Альтернативна Реєстрація )

Оплата

Про сквош

Сквош — ігровий ракеточний вид спортуу закритому приміщенні. Назва гри пов'язана з використанням у ній відносно м'якого порожнистого м'яча діаметром близько 40 мм. Гра (одиночна — два гравці; або парна — чотири), ведеться спеціальними ракетками на оточеному з чотирьох сторін стінами корті (9,8 на 6.5 метрів). Сквош вважається «двоюрідним молодшим братом» великого тенісу.