Валерія Казадарова

Global Restaurant Group, HR Director

"Таланти для бізнесу", засновник і виконавчий директор. Експерт в галузі рішень по забезпеченню персоналом, підприємець, прихильник правильних систем продажів і маркетингу.

До заснування власного бізнесу Валерія обіймала посаду керівника українського офісу Келлі Сервісез – постачальника рішень у галузі забезпечення персоналом. З 2001 по 2007 рр. пані Казадарова працювала у київському офісі міжнародної юридичної фірми Бейкер і Макензі, в якій розпочала свою кар’єру у якості менеджера з розвитку бізнесу, а з 2005 по 2007 обіймала посаду виконавчого директора, відповідаючи за функції стратегічного планування та маркетингу, управління персоналом, ІТ та забезпечення життєдіяльності офісу. До переходу в Бейкер і Макензі Валерія працювала радником з питань економічної політики у фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (aka Horizon Capital).

Валерія є експертом з ринку праці, технологій забезпечення персоналом, її професійні інтереси також охоплюють технології маркетингу та продажів, питання управління та ефективності, лідерства.

 

 

Зв’язок з МІМ-Київ: випускниця програми МВА

Зв’язані посилання

В. Казадарова в МІМ-Київ: Як бути помітним на ринку праці