Бізнес-екскурсія для МІМівців від компанії Лантманнен АКСА

Дата заходу – 12 лютого 2015

Тривалість – з 11.00 до 16.00.

Місце збору: м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 3

Учасники екскурсії: виключно випускники та слухачі МІМ-Київ. Топ- менеджери й власники бізнесу, ключові керівники компаній, експерти з виробництва, зацікавлені в знайомстві з системою управління виробничим процесом на підприємстві.

Кількість учасників суворо обмежена (технічними можливостями).

Тому перевага буде надаватися учасникам, чия зацікавленість у можливій співпраці  лежить насамперед в управлінській площині.

Мета екскурсії – знайомство з системою управління та виробничим процесом на підприємстві. Створення умов для оновлення знань та появи нових бізнес-зв’язків між компаніями випускників МІМ-Київ.

Хто приймає МІМівців: головна особа з «приймаючої сторони» – випускниця програми МВА МІМ-Київ 2007 року Олена Піскун – операційний директор компанії. Олена ж і проведе екскурсію, яка буде побудована з урахуванням особливостей МІМівської аудиторії та фокусу інтересу учасників. МІМівці також матимуть нагоду поспілкуватися з іншими відповідальними особами й топ-менеджерами компанії (подробиці учасники отримають разом із уточненою програмою екскурсії).

У програмі заходу:

  • Презентація компанії, знайомство з особливостями її управління;
  • Екскурсія на виробництво та дегустація продуктів;
  • Неформальне спілкування МІМівців: нові враження, практичні знання, корисні та приємні знайомства, цікаві дискусії у теплому колі «своїх».

Про що піде мова:

  • Гнучкість як конкурентна перевага: як це допомагає тримати позиції на ринку;
  • Секрет управління людськими ресурсами. У фокусі – менеджери середньої ланки;
  • Як забезпечити стабільну якість та безпечність продукту (система ISO, HACCP);
  • Система підвищення ефективності виробництва LEAD, що базується на японських принципах керування;
  • Нові види здорової їжі – розвиток сегменту сухих сніданків на основі вівсянки.

Учасники сплачують оргвнесок 100 грн.  До місця події учасники мають дістатися на власному транспорті. Обід у ресторані (для бажаючих) сплачується самостійно.

Реєстрація закрита.

Будь ласка, зверніть увагу – кількість місць є обмеженою. Реєстрація стане дійсною тільки за умови отримання листа від організаторів, що підтвердить Вашу участь у заході.

Довідка про компанію:

«Лантманнен Акса» входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen. Представництва останнього розташовані у 18 країнах та забезпечують повний цикл виробництва сільськогосподарської продукції «від землі до столу». Продукти Lantmannenпродаються в 45 країнах світу.

Компанія «Лантманенн Акса» сьогодні є найбільшим виробником швидких сніданків в Україні. Історія їхнього виробництва розпочалася у 1991 році. Тоді на Бориспільському заводі продтоварів було встановлено обладнання з виготовлення швидких сніданків англійської компанії APV-Baker. Виробничі лінії такого технологічного рівня були використані в Україні вперше. У 1997 році тут було створено торгівельну марку «START!», яка за час свого існування розширила асортимент від 2 до 30 найменувань. А в 2004 році почалося виробництво мюслів та злакових сумішей під брендом «АХА». Сьогодні бренди «START!» та «АХА» популярні не лише в Україні, але й в Росії, Молдові, Грузії, Узбекистані, Казахстані, Туреччині, Швеції та країнах Балтії.

На сьогодні в компанії працює 238 співробітників. Особлива увага тут приділяється контролю якості: від моменту відбору сировини – до виходу готової продукції. Процес виробництва є закритим та частково автоматизованим. При цьому замірювання основних органолептичних та фізико-хімічних показників продукції на виробництві відбувається кожні дві години.

Програма дня (попередня)

11.00-11.30 Знайомство учасників, коротка презентація компанії «Лантманенн Акса»

11.30-12.15 Екскурсія на виробництво

12.15-12.45 Кава-брейк та дегустація продуктів

12.45-14.00 Презентація й обговорення особливостей управління та системи виробництва компанії, специфіки розвитку сегменту сухих сніданків.

14.00-16.00 Сесія питань-відповідей, чай-кава