Бізнес-Екскурсія для МІМівців від компанії САН ІнБев Україна

Бізнес-школа МІМ-Київ спільно з компанією САН ІнБев Україна організувала екскурсію  для МІМівських випускників

14 жовтня МІМівські випускники та слухачі побували на бізнес-екскурсії від компанії САН ІнБев Україна. Впродовж дня учасники заходу поспілкувались з представниками Чернігівської облдержадміністрації, відвідали одне з відділень ПАТ «САН ІнБев Україна», де дізналися про особливості виробничого й управлінського процесів та продегустували популярні сорти пива, а також познайомились зі старовинними пам’ятками міста Чернігів. 

Спілкування з представниками облдержадміністрації розпочалося з презентації на тему інвестиційної привабливості області. В ній ішлося про економічний потенціал Чернігівщини, про перспективи інвестування й розвиток промисловості області. По завершенню презентації відбулася жвава дискусія між держуправлінцями та управлінцями зі сфери бізнесу. Представники облдержадміністрації відверто відповіли на запитання щодо проблемних аспектів інвестування. А МІМівці, в свою чергу, поділилися власним баченням того, як за допомогою бізнес-інструментів можна ефективніше залучати інвестиції.

Після зустрічі з представниками облдержадміністрації МІМівці побували на броварні «Десна» та побачили, як працює компанія, яка прагне досягнути МРІЇ – стати кращою пивоварною компанією в кращому світі. Керівники компанії та заводу ознайомили аудиторію з системою управління, що ввібрала в себе найкращі практики управління з 23-х країн світу.

Юрій Шевченко, Директор Чернігівського відділення ПАТ «САН ІНБев Україна»: «На сьогоднішній день програма впроваджена та успішно застосовується на 152 заводах у всьому світі, зокрема й на пивоварному заводі в Чернігові. На нашому підприємстві її впровадження було розпочато в 2006 році, а в 2007 завод пройшов міжнародний кваліфікаційний аудит з VPO, який було підтверджено і в наступні роки. Ціль даної інновації – еволюція Anheuser-Busch InBevвід локальних пивзаводів зі світовим стандартами якості до більш інтегрованої, сфокусованої компанії з глобальною, уніфікованою культурою виробництва. Це також допомагає Anheuser-Busch InBevбути пивоварною компанією №1 у світі».

У ході зустрічі учасники дізналися про те, як саме працює система оптимізації виробництва VPO, за якою всі бізнес-процеси максимально стандартизуються і кожен працівник чітко знає зону власної відповідальності, та де головними цілями стають якість продукту й охорона навколишнього середовища. А потім МІМівці на власні очі побачили, як вариться духмяне пиво та скуштували його найкращі зразки.

Дар’я Манжарова, Директор зі зв’язків із випускниками Бізнес-школи МІМ-Київ:

«Створювати для МІМівських випускників «середовище розвитку» навколо МІМу, зокрема знайомити з досвідом прогресивних компаній-лідерів – один із наших пріоритетів. Тим більше, коли в такій компанії розроблена власна унікальна система управління. Завдяки компанії САН ІНБев Україна та її партнерам візит до Чернігова вийшов дуже конструктивним, динамічним та людяно-теплим».

Наприкінці дня на учасників чекала екскурсія по старовинному місту та смачна вечеря, де в затишній атмосфері МІМівці в черговий раз мали нагоду насолодитись живим спілкуванням зі «своїми», поділитися враженнями та обговорити нові цікаві думки, які подарував їм насичений подіями день.

Фотографії з бізнес-екскурсії можна подивитися тут, а відео - за цим посиланням.

Довідка про компанію:

САН ІнБев Україна – лідер українського пивоварного ринку. Понад 15 років успішно продовжує пивоварні традиції  світової компанії Anheuser-Bush InBev. ПАТ «САН ІнБев Україна» об’єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення. Серед брендів компанії – відомі міжнародні ТМ: Stella Artois, Staropramen, Beck's, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau; а також національні: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Чеzz» та лінії Beermix від ТМ «Чернігівське Exotic».