Екскурсія з родиною до FІLM.UA Group

Дата: 15 листопада, субота

Адреса: вул. Закревського, 22

Початок в 11:00. Тривалість 1,5-2 год.

Реєстрація закрита. Зверніть, будь ласка, увага, кількість місць обмежена)

МІМ-Київ спільно з FІLM.UA Group запрошує провести зустріч сімейного клубу МІМівців. Запрошуються випускники та слухачі МІМу разом з родинами, друзями, але найголовніше - з дітьми! Краще, якщо діти будуть не молодші 8 років (довга екскурсія може втомити малят).

У програмі зустрічі:

  • екскурсія по одній з найбільших кіностудій у Східній Європі для дорослих
  • майстер- клас з акторської майстерності для дітей (8 до 14 років)

Поки батьки будуть знайомитися з кіновиробництвом, дізнаватися тонкості функціонування цього складного бізнесу й обговорювати перспективи міжнародного співробітництва, діти поучаствуют у постановці справжнього мюзиклу, що по закінченню екскурсії вони представлять на суд глядачів.

Чому не можна пропустити подію

1. Родинний МІМівський кіновідпочинок - можливість бути одночасно і з родиною (дуже цінна для найбільш-зайнятого МІМвця) і з друзями

2. Привід для зустрічі, якої давно чекали - можливість зустрітися з одногрупниками, яких давно не бачив

3. Побачитися з усіма «нашими», підтримати зв’язки, зустрітися з кимось новим спілкування у неформальній атмосфері з найкращими представниками бізнес-середовища -  старими знайомими та новими людьми. Адже так створюються зв’язки, що пізніше виростають у нові контракти та взаємини, нових друзів та можливості для розвитку. Тож візитівки теж можна взяти з собою. 

4. Надихнутися абсолютно іншою дивовижною сферою розвитку та її міжнародним успіхом. Дізнатися, як саме FILM.UA навчилися створювати український продукт, що став таким затребуваним у світі кіновиробництво - абсолютно інша, незвична сфера для людини бізнесу. Сфера, що надихає та наштовхує на нові ідеї кожного, хто їх дійсно шукає).