Управлінська екскурсія для МІМівців від компанії «Лантманнен Акса» (ТМ START! та АХА)

3 квітня випускники МІМ-Київ у рамках управлінської екскурсії відвідали завод компанії Лантманнен Акса. Про особливості управління підприємством гостям розповідала Олена Піскун – операційний директор компанії та випускниця МІМ-Київ (MBA 2007).

У ході зустрічі пані Піскун познайомила учасників із історією й бізнес-концепцією шведського концерну Лантманнен та розповіла про специфіку управління його українською гілкою. Пізніше учасники відвідали виробництво, де на власні очі побачили, який шлях проходять пластівці від початку виготовлення до готового сніданку. А також поспілкувалися з топ-менеджерами компанії.

Керівник відділу якості розповіла МІМівцям про впровадження систем ISO та НАССР. Зокрема, про те, як сьогодні працює контроль якості й управління процесами та як це впливає на внутрішню культуру співробітників, безпечність продукту й довіру споживачів.

У свою чергу інженер із впровадження інновацій компанії розказав про особливості системи підвищення ефективності виробництва LEAD, направленої на збільшення прибутку та скорочення втрат підприємства. Під час презентації учасники жваво обговорювали те, як функціоналізація та стандартизація виробничих процесів збільшує продуктивність заводу. Та ділилися досвідом про те, що допомагає покращувати ефективність комунікації та збільшувати ініціативність співробітників у компанії.

Наприкінці екскурсії учасники поспілкувалися з головним технологом заводу. Зокрема, обговорили особливості здорової їжі на базі зернових та перспективи розвитку сегменту сухих сніданків в Україні та світі. Після чого продегустували продукцію та визначилися з власним улюбленим варіантом сніданку.

Зустріч завершилася спільним обідом у ресторані. Де, в неформальній атмосфері, випускники продовжили ділитися управлінським досвідом та спогадами з МІМівського життя. Та ще довго обговорювали близькі спільні теми: від долі власного бізнесу – до майбутнього нашої країни. 

Фото з екскурсії можна переглянути тут