Запрошуємо МІМівців на бізнес-екскурсію до компанії РУУККІ

Дата проведення – четвер, 28 листопада

Тривалість екскурсії – повний день з 9.00 до 17.00 + дорога

Місце проведення екскурсії – виробничий комплекс всесвітньовідомої компанії РУУККІ поблизу Києва (с. Копилів, Макарівський район, Житомирська траса)

Мета бізнес-екскурсії – знайомство МІМівців з кращими бізнес-практиками, зокрема, з системою управління та виробничими процесами на прогресивних підприємствах. Обмін досвідом, створення умов для оновлення знань МІМівців, появи та розвитку бізнес-зв’язків серед випускників та слухачів.

Учасники екскурсії: випускники і слухачі Бізнес-школи МІМ-Київ та їхні зацікавлені друзі. Топ-менеджери та власники бізнесів, ключові керівники компаній, експерти з виробництва, продажів, маркетингу, зацікавлені в знайомстві з системою управління на підприємстві.

Хто може взяти участь

Будь ласка, зверніть увагу на те, що для участі в екскурсії необхідно отримати письмове підтвердження того, що Ви зареєстровані і ми на Вас чекаємо. Просимо Вас з розумінням віднестися до того, що не всі заявки на участь ми зможемо задовольнити. Це пов’язане насамперед з територіальними обмеженнями.

Як взяти участь в екскурсії до компанії РУУККІ:

Отримати підтвердження про участь на свою електронну адресу.

Оплатити участь в екскурсії (100 грн – часткове покриття накладних витрат) – на місці. 

У програмі екскурсії:

 • Знайомство з концерном РУУККІ, напрямками його бізнесу та огляд продуктів.
 • Екскурсія виробничим комплексом.
 • Кейс-дискусія серед учасників у групах (будь ласка, пам’ятайте про важливість мати при собі візитівки для нових контактів).
 • Розповідь про бренд РУУККІ, причини його успіху. Особливості підходу компанії до побудови відносин з клієнтами. Принципи побудови комунікацій, оцінка ефективності маркетингових зусиль та витрат. Історичні помилки та їхні ринкові наслідки.
 • Сьогоднішній «стан речей» у компанії та в сфері загалом: обговорення тенденцій на ринку будівництва та виробництва сталі.
 • Стратегія компанії РУУККІ та хід її реалізації;
 • Особливості системи управління;
 • P&L statement та побудова системи бізнес-обліку;
 • Планування продажів і закупівель. Мотивація персоналу. R&D. Політика якості, досвід ведення бізнесу в різних країнах та багато іншого.
 • Стратегії маркетингу в компанії. Програма лояльності. Новий формат Ruukki Express. Найкращі практики компанії. Особливості системи внутрішніх комунікацій та зв’язків з громадськістю в компанії.
 • Знайомство зі старовинною класичною фінською забавою. Команда-переможець отримує спеціальний приз.

Приймаюча сторона – наші дорогі МІМівці в компанії РУУККІ:

Андрій Озейчук, МВА 2010, Бізнес-директор

Катерина Денисенко, МВА 2010, PMD Маркетинг 2005, Маркетинг-менеджер

Олексій Бойко, МВА 2010, Керівник відділу ІТ

Довідка про компанію:

Ruukkі спеціалізується на виробництві сталі та сталевих конструкцій. Кількість співробітників – більше 9000 осіб. Дистриб'юторська й дилерська мережа об’єднує 30 країн, включно зі Скандинавією, Росією, Європою та  ринками, що розвиваються, такі як Індія, Китай і Південна Америка. У 2012 р. торговельний оборот склав 2,8 мільярдів євро. Акції котируються на Хельсинській біржі NASDAQ OMX (Rautaruukkі Oyj: RTRKS).

ТОВ "Руукки Україна" є дочірнім підприємством фінського концерну Ruukkі. Спеціалізується на виробництві металевих виробів, постачанні металевих компонентів, систем і комплексних рішень для будівельної промисловості й машинобудування. Зокрема, компанія реалізує покрівельні матеріали, а також водостічні системи.

Компанія має 2 виробничі майданчика в Україні: в с. Копилів у Київській області знаходиться завод з профілювання й виробництва виробів із листової сталі, у т.ч. сендвич-панелей, і в м. Антрацит (Луганська обл., ЗАТ "АЗСТ-Колор"), де розміщене виробництво з фарбування рулонної сталі.

В Україні Ruukkі працює з 1997 р. та має 19 регіональних офісів.

Детальніше про компанію:

Ruukkі в світі

Ruukkі в Україні

Покрівельні матеріали Ruukkі