Розвиток через натхнення: випускники MBA 2007 у гостях у МІМ-Київ

18 травня до МІМ-Київ завітали випускники MBA 2007 групи 3. 

Провести вечір в компанії давніх друзів, поспілкуватися з улюбленими викладачами, поділитися планами та натхненням… Відчути, що ти потрібний іншим, твоїми успіхами щиро цікавляться, за тобою скучили, тобі справді раді… Чи багато є відчуттів, що надихають більше? «Розвиток через натхнення. Кожен наш новий крок надихає на наступний. Коли поруч опиняються такі чудові люди,то і життя – живе, справжнє і щасливе» – поділилася враженнями організатор зустрічі Ганна Каменюка, випускниця МВА 2007.  

Група MBA 2007 невипадково є надзвичайно дружньою.

Ці люди вступали до МІМу в 2005 році. Тоді бажаючих навчатись на програмі МВА в МІМ-Київ було набагато більше, ніж МІМівської квоти на дипломи про другу вищу освіту.

Та знайшлися ті, що зважились навчатися в МІМ-Київ на МВА без державного диплому. Тож принципом формування унікальної групи було щире бажання навчатися. А запорукою успішного навчання та теплого спілкування став особливий рівень внутрішньої свободи,притаманний усім слухачам групи. Так, з жаги знань, народилася яскрава та міцна дружба. І не дивно, що випускники цієї групи зустрічаються частенько, і 18 травня відбулося не ритуальне «єднання крізь роки», а тепла зустріч близьких друзів.

Окрім заряду емоцій випускники отримали унікальний «бонус» – спонтанний майстер-клас від улюблених викладачів. За словами Ганни, найбільшою цінністю є саме «можливість знову опинитися в аудиторії і чути, бачити таких чудових викладачів як Ліна Михайлівна та Макс Абрамович (МІМівські «гуру» – Л.М.Хасан-Бек та М.А.Гольцберг), зустрітися з Іриною Олегівною (І.О.Тихомирова – Президент МІМ-Київ) та Людмилою Григорівною (Л.Г.Бабій  – Адміністративний директор програм)…часу не вистачило, хотілося продовження».  

«Ми всі отримали величезне задоволення від формату та змісту зустрічі й хочемо поділитися своїм досвідом з іншими випускниками, – підсумовує Ганна. – Особливо з тими, хто навчається у МІМ-Київ зараз. Якщо нам вдалося створити відносини, які підтримують нас і далі – це можуть зробити й інші».

Ми висловлюємо подяку Ганні Каменюці, Олександру Комареусу, Тамарі Довгань за надані матеріали.

Фото з зустрічі можна подивитися тут https://picasaweb.google.com/mim.kyiv/2007180511# і тут https://picasaweb.google.com/mim.kyiv/200718051102#

Відгук про зустріч і майстер-клас від випускниці цієї групи Тамари Довгань

А коли ваша група збиралася разом? Як організувати зустріч своєї групи у МІМ-Київ?