Компанія О.Вовка (МВА 2018) Oxygen відкрила першу станцію зарядки електромобілів

 

Компанія Oxygen відкрила суперчарджер – станцію для зарядки електромобілів - близько свого автосалону на Московської площі. Це перша потужна станція, вона може працювати на змінному та постійному струмі. Станція підтримує всі три найпоширеніші стандарти зарядки: японський, європейський та американський. Відповідно, там можна заряджати і Nissan Leaf, і Tesla, і BMW i3. Генеральним директором компанії Oxygen Group є Олександр Вовк, слухач програми МВА 2018. 

Цікаво, що МІМівців серед тих, хто цікавляться електрокарам, виявилося немало. Для організації  цього свята «відкриття ери електромобілів в Україні» було запрошено теж слухача групи МВА 2018, керівника агенції подій  – Олександра Скобцева. А ще, окрім майже повного складу слухачів групи МВА 2018, на події були присутніми щонайменше 10 МІМІвців різних років випуску.

«Електромобілі здатні зіграти найважливішу екологічну та економічну роль для нашої країни, і ми прагнемо дати ринку потужний імпульс розвитку. Існують певні міфи щодо того, що в Україні немає умов для експлуатації електромобіля, що є якісь перешкоди і складності. Насправді це не так. Для того, щоб перейти з бензинового авто на електромобіль, потрібні тільки дві речі: бажання і розетка. - коментує Олександр Вовк, генеральний директор Oxygen Group

Вітаємо Олександра Вовка з цим важливим початком та бажаємо розвитку руху електромобілів в Україні! 

ФОТО-ЗВІТ частина 1 

ФОТО-ЗВІТ частина 2

Джерело