Пятеро МІМівців стали переможцями рейтингу кращих менеджерів України

Інвестгазета оприлюднила результати дослідження "ТОП-100. Кращі менеджери України" за результатами 2013 року. Відповідно до цих результатів, якщо не враховувати профільних рейтингів, що враховувалися в попередні роки, переможцями рейтингу стали п’ятеро МІМівців – управлінців найвищої ланки:

  • Федченко Олександр Васильович, президент компанії  Інком
  • Шаров Володимир Валентинович, керуючий директор GlobalLogic Ukraine
  • Данченко Олександр Іванович, генеральний директор Датагруп
  • Узбек Павло Ілліч, Генеральний директор, Харцизький трубний завод (ХТЗ)
  • Бобошко Владислав Володимирович, Голова правління, ПрАТ "Пріоком".

МІМ-Київ вітає своїх переможців. А також - щиро сподівається, що управлінський досвід, життєва стійкість, мужність та мудрість допоможуть їм вистояти сьогодні, втримати свої бізнеси та допомогти вистояти усім, за кого вони, як лідери, несуть відповідальність.                                                                                               

Довідки

Федченко Олександр Васильович, президент компанії Інком.

У 1994 р закінчив Київський політехнічний інститут, у 2003 р – програму МВА, сьогодні проходить навчання за програмою DBA бізнес-школи МІМ-Київ. У компанії Інком працює з 1994 р, займав посади директора філії в Чернігові, директора компанії " Інком-Україна",  керуючого віце-президента компанії, а з 2008 р - президента Інком. Входить до десятки кращих менеджерів України (рейтинг "ТОР-100. Кращі топ-менеджери України").

Шаров Володимир Валентинович, керуючий директор GlobalLogic Ukraine.

Очолює український офіс компанії GlobalLogіc з 2012 р. У 1995 р з відзнакою закінчив Київський політехнічний інститут. У 2001 році отримав ступінь МВА в МІМ - Київ.  У 1993- 1997 рр працював у СП "Комп’ютерленд Київ", з 1997 по 2002 – був віце-президентом та членом наглядової ради ПО - ЗАТ "Софтлайн". У 2002 - 2012 рр працював в українському Іntel, з 2005 був призначений головою представництва.

Данченко Олександр Іванович, генеральний директор Датагруп.

Народився у м. Кривій Ріг Дніпропетровської області. у 1995- 1998 рр. працював технічним директором ЗАТ "УКРТРАКС"; у 1998- 2001 рр. обіймав посаду генерального директора компанії "СиТиСи"; у 2001 р. - генеральний директор компанії "ДатаСат"; з листопада 2005 р. - генеральний директор ЗАТ "Датагруп". Одружений, виховує двох дочок.

Узбек Павло Ілліч, Генеральний директор, Харцизький трубний завод (ХТЗ).

У 2002- 2008 гг. Павло Узбек працював фінансовим директором маріупольського металургійного комбінату "Азовсталь" (Донецька обл.). Харцизький трубний завод і "Азовсталь" входять у холдинг "Метинвест". ХТЗ спеціалізується на випуску прямошовных електрозварних труб великого діаметру.

Бобошко Владислав Володимирович, Голова правління, ПрАТ "Пріоком".

Працює в компанії PrіoCom з 2004 г. Раніше обіймав посаду керівника управління транспортних мереж. До роботи в PrіoCom працював технічним директором компанії "КІЛ" /Київ/, а раніше - технічного директора компанії " П-Файф" /Київ/. PrіoCom - дизайнер ІT- рішень в Україні, що спеціалізується на  професійних рішеннях для операторів зв'язку, фінансових установ і великих промислових  підприємств.                            

Програма DBA

Програма DBA (доктор бізнес-адміністрування) –  новий продукт бізнес-освіти на українському ринку, логічне продовженням програми МВА. Ступінь DBA – найвищий визнаний у світі професійний ступінь еліти бізнесу.