Вадим Березовик (МВА 2004) отримав нагороду в номінації «Банкір, якому довіряють – 2016»

Не встигли ми привітати нашого випускника Вадима Березовика з 10 місцем у номінації Кращий ТОП-менеджер банку, як в послужному списку банкіра – ще одна премія.

Вадим Михайлович отримав нагороду у соціальній номінації «Банкір, якому довіряють – 2016» за підсумками V Всеукраїнського конкурсу «Банк, якому довіряють – 2016» (організатори Міжнародний фінансовий форум «Банкиръ» і журнал «Банкиръ»).

Про це повідомляється на офіційній сторінці facebook Вектор Банку, який Вадим Березовик очолив у травні 2016: «Комплексная система оценки работы в банковской сфере, учет мнений экспертов, помноженные на объективность и анализа финансовых результатов работы банка, которым он руководил, обеспечили репрезентативность исследования и ценность итогов конкурса для широкой банковской общественности».

Вадим Михайлович Березовик (МВА 2004) – голова правління Вектор Банку. Досвід роботи в банківському секторі – 23 роки. Працював заступником голови правління Укрсоцбанк, головою правління Банку Форум. Активний учасник української професійної спільноти банкірів, входить до десятки найвпливовіших банкірів за рейтингом «Фінансового клубу».