27 травня у МІМ-Київ відбувся воркшоп на тему «Невербальний коучинг. Система 5 кілець Стюарта Хеллера» із Люсею Каркле

27 травня у МІМ-Київ відбувся воркшоп на тему «Невербальний коучинг. Система 5 кілець Стюарта Хеллера» із Люсею Каркле. Йшлося про ефективну присутність «тут і зараз», емоційний інтелект та лідерство, а також про вплив балансу конгруентних вербальних і невербальних проявів на самореалізацію людини в особистому і професійному плані.

За допомогою вправ учасники переглянули свої емоційні стани і звички, щоб трансформувати їх у результативні або ж випрацювати нові. За словами спікера, невербальний коучинг допомагає розкрити лідерський потенціал у собі, а також впливати на людей і оточення в цілому.  

«Ключова задача керівника – це побудування функціональної системи, яка орієнтована на створення цінності. Для побудови функціональної системи від нас, як від менеджерів, вимагаються певні якості.

Перша з них – це вміння налаштовуватись на ринок і його потреби. Іноді потрібно налаштуватись на потреби всередині компанії. Друга задача менеджера – побудування системи, яка зможе функціонувати без його присутності. Функціональність і системність – різні речі, які вимагають від менеджерів різних особистісних якостей та навичок.

Керівник – це лідер, і в основі його ключових здібностей мають лежати самоконтроль та самосвідомість. Для засвоєння цих здібностей та уміння створювати простір для змін і необхідний невербальний коучинг».

ФОТО-ЗВІТ