Андрій Шамрай (МВА 2018) запустив новий трамвайний маршрут у Львові

17 листопада відбувся перший рейс трамваю на Сихів - найбільший житловий масив Львова. Для обслуговування нової лінії була побудована нова модульна тягова підстанція виробництва компанії "Плутон". Проектом керував Андрій Шамрай, слухач 1 курсу програми МВА Київ.

Нова трамвайна лінія, побудована в місті вперше за останні 30 років, поєднала найбільший житловий район Сихів, в якому проживає близько 150 000 львовян, з центром міста. Загальна довжина нової трамвайної лінії становить 11,5 км.

Як зазначив мер Львова Андрій Садовий - "трамвай на Сихів" - один з найбільших інфраструктурних проектів, реалізованих в Україні з часів незалежності. Пропускна здатність нової лінії - до 8 тис. пасажирів на годину. Очікується, що за день трамваєм будуть користуватися 48 тис. львівян.

Для реалізації проекту ЄБРР надав кредит на суму € 6 млн, а Федеральне міністерство екології Німеччини - паралельний інвестиційний грант e розмірі € 5 млн. Проект спрямований на підвищення надійності та ефективності екологічного міського електротранспорту, а також значне скорочення викидів від автомобілів.

Компанія «Плутон» (м.Запоріжжя) - один з лідерів у виробництві обладнання для розподілу електроенергії. Для електроживлення нової лінії компанія розробила і впровадила сучасну трьохагрегатну модульну тягову підстанцію. Підстанція є унікальною і побудована з використанням інноваційних технічних рішень, покликаних значно скоротити експлуатаційні витрати підстанції і збільшити термін служби устаткування.

Джерело