Олексій Александров (МВА 2011) став співавтором книги «Private banking по-русски?!»

Вийшла в світ збірка, присвячена розвитку Private banking в Росії та країнах СНД, співавтором якої став МІМівець Олексій Александров (МВА 2011).

Збірка містить лише актуальну інформацію про ринок СНД, адже її співавторами стали 12 авторитетних практиків з Росії, України та Естонії. В книзі представлені не просто роздуми та теоретичні міркування, а випробувані напрацювання експертів, аналіз конкретних кейсів та практичні рішення, які знаходили автори у щоденній діяльності в сфері Private banking.

Із передмови книги: «Не можна лишити без обговорення не досить відомий у нас в Росії український private. Справа не лише в тому, що за обсягом коштів заможних клієнтів це другий ринок у Східній Європі… коли проводиться чергова міжнародна конференція з private banking’у, де є секція з Росії та СНД, … в останні роки обов’язково запрошують когось з України…вже з’явилися окремі семінари та конференції з українського private’у, на які приїжджають не просто ділитися, а саме за досвідом російські гравці!».     

Радісно знати, що МІМівці знаходяться в авангарді у сфері свого бізнесу не лише в Україні, а й поза її межами. Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Довідка про автора:

Олексій Александров – випускник МІМ-Київ (МВА 2011), заступник голови правління, начальник департаменту персональних банківських послуг рrivate bankingУкрСиббанку BNP Paribas Group, Президент Private Banking Club  при Forum for Leading Financial Institutions, автор понад сорока публікацій про розвиток бізнесу рrivate banking в Україні та країнах СНД. Також є автором книги «Private banking в Украине. Опыт становления».