Шоумен Максим Бахматов (МВА 2002) живе у вітрині заради дітей

Шоумен і блогер Максим Бахматов місяць проживе у вітрині магазину на Хрещатику, щоб урятувати життя двадцяти дітям з пороком серця. На лікування таких дітей планують зібрати один мільйон гривень.

Організатори проекту "Часточка серця" - благодійний фонд "Серця майбутнього" і Українська біржа добродійності запропонували бажаючим взяти участь у кастингу на право прожити місяць у вітрині магазину "Цитрус" на Хрещатику. Переможець протягом  тридцяти днів не залишатиме меж магазину й докладатиме максимум зусиль, щоб зібрати гроші на кардіоімпланти для дітей з пороком серця. За словами організаторів, Максим переміг у конкурсі серед 120 інших потенційних учасників тому, що готовий до випробування краще за інших.

А випробування має справді непрості умови: Бахматов буде жити в магазині "Цитрус" на Хрещатику 30 днів. Протягом усього періоду веб- камера буде вести безперервну трансляцію його життя. Він не матиме права виходити за периметр магазину, повинен буде проводити у вітрині не менше 50% свого часу, а ще й носити футболки зі "зворотним відліком". При цьому піклуватися про своє харчування Максим повинен буде сам. На перший тиждень магазин "Цитрус" виділяє йому 3000 грн для замовлення їжі онлайн, а 3 тижня, що залишилися,  Бахматову прийдеться самостійно мотивувати ресторани й служби доставки годувати його безкоштовно, описуючи свої враження на сторінці в Facebook і "ВКОНТАКТЕ".

За перші 50 тисяч гривень (вони вже зібрані) буде придбаний кардіоімплант для Софійки Решетняк, родина якої змушена була виїхати з Луганської області.

До проекту залучаються МІМівці – його друзі. Зокрема, Сергій Тумасов (https://www.facebook.com/tumasoff) (МВА МІМ-Київ 2003), подарував свою фото-картину. Це унікальне фото вершини Ама Даблам, Кхумбу (район Евересту), Гімалаї, Непал. Фото зроблено з висоти 5555 м2 з вершини Калу- Патар. Лот було швидко продано за допомогою аукціону.

У свою чергу, інший МІМівець Денис Довгополий (МВА МІМ-Київ 2000) планує у рамках акції провести лекцію "Історія Силиконової Долини" та вперше – прототип лекції "Побудування екосистем". Вхідний квиток – благодійний внесок у проект.

Пряму трансляцію можна подивитися тут.

Довідки

Ледокол Бахматов (Максим Бахматов) - український шоумен, резидент Камеді-клаб, продюсер, один з найбільш відомих українських «КВНщиков». Випускник програми МВА МІМ-Київ 2003.  Паралельно з КВК працював у компаніях Український мобільний зв’язок (Зараз – МТС), Leo Burnett Ukraine, Samsung Electronics. У 2005 створив компанию UkrGameExport (продюсування та просування комп'ютерних ігор), а також спільно з другом - міжнародну компанію UGE Gmb (ІT development). У 2006 разом з Артуром Джанібекяном створив компанію Comedy Club UA. Відкрив 8 регіональних офісів компанії з більш ніж 100 співробітниками. У 2007 вперше на медіаринку залучив міжнародну аудиторську компанію Ernst&Young для оцінки медіа-активу Comedy Club UA. У 2007 році вийшов із компанії Comedy Club UA, щоб, за його словами, зайнятися власними проектами. У 2008 році створив компанію Ledokol Bakhmatov Group, а також разом з Олексієм Мартиненко - компанію NІІ VFX (3D анімація та пост-продакшн студія). У 2009  спільно з інвестором Мохаммадом Захуром створив спільну компанію Ledokol Іstіl.

Проблема пороку серця в Україні

4500 дітей щорічно народжується в Україні з вродженими пороками серця, а це 6-8 випадків на 1 000 немовлят. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання окклюдерів (імплантів) 200 родинам, які не можуть дозволити собі цей коштовний, але дуже необхідний для життя дитини прилад. У зв'язку з важкою ситуацією у країні, ця допомога на даний момент припинена.

За матеріалами

http://fakty.ua/