Вийшла в світ авторська збірка випускника Бізнес-школи МІМ-Київ Ю. Бондаря (МВА 2007)

Випускник МІМ-Київ Юрій Бондар (МВА 2007) випустив авторську збірку під назвою «Оголені думки».

«Когда б вы знали, из какого сора растут стихи не ведая стыда…» – так про таємницю творчості писала колись А. Ахматова. Тож немає нічого дивного у тому, що книга Ю.Бондаря народилася з нотаток, зроблених на звичайних серветках. Бо саме вони найчастіше трапляються під рукою. А «матеріалом» є саме життя, його яскраві моменти, вчасно вихоплені автором: «Фрази-знімки…злітають барвистими метеликами з уст друзів, близьких і незнайомців… Я записую та радію кожній знахідці».

Ми також радіємо розмаїтості досягнень наших випускників. 

Щиро вітаємо пана Юрія. Бажаємо, щоб життя навколо постійно вирувало, щораз даючи нову енергію як для творчості так і для професійного зростання.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Відомості про автора:

Юрій Бондар – випускник МВА 2007. Протягом 1995 – 2004 років займав керівні посади в авіакомпаніях Донецька та Криму. Після цього, в 2005 році був генеральним директором ТОВ «Муніципальна сервісна компанія» (м. Київ). А з 2006 року стає головою правління ЗАТ «Компанія Київенергохолдінг». Також пан Бондар є депутатом Київської міської Ради та очолює постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу.