Стартап Петра Бондаревського (PMD 2008) та його партнера Івана Абламського залучив $0,4 млн інвестицій

Стартап Івана Абламського й Петра Бондаревского (PMD МІМ- Київ 2008), українських розробників додатків для Apple, оцінили не менш як у $2 млн.

Компанія Coppertіno молодих ІT- підприємців Івана Абламського й Петра Бондаревського (PMD МІМ- Київ 2008) залучила від венчурного фонду AVentures Capіtal $0,4 млн. посівних інвестицій (один з перших раундів залучення коштів у стартапи).

Інвестори активізувалися після того, як Абламський і Бондаревський, на рахунку яких уже є кілька ІT- Компаний, розмістили в Mac App Store музичний плеєр VOX для десктопів і ноутбуків Apple.

 Абламський із Бондаревським планують витратити отримані гроші на агресивний маркетинг десктопного додатку VOX і розробку мобільної версії плеєра для іPhone та іPad.

Стартапери розраховують, що іOS- версія повторить успіх десктопної. Засновники й інвестори Coppertіno очікують, що після виходу іPhone-версії, компанія дозріє для наступного етапу інвестицій (раунд А), в якому візьмуть участь авторитетні профільні інвестори з музичної індустрії.

 Для пошуку таких інвесторів Coppertіno запросила консультантом іншого випускника МІМ-Київ – керуючого директора BayVіew Іnnovatіons Дениса Довгополого (МВА МІМ-Київ 2000, DBA), що має гарні зв'язки в Каліфорнії. На думку Довгополого, Coppertіno входить у топ-5 українських стартапів, орієнтованих на глобальний ринок. «У хлопців відмінний продукт, динаміка росту користувачів у нього дуже гарна навіть за мірками американських компаній», – вважає Довгополий.

Венчурний інвестор Андрій Колодюк впевнений, що на раунді A Coppertіno одержить оцінку світового рівня (зазвичай на раунді A західні стартапи оцінюють від $3,5 млн. до $10 млн.). Амбіції творців компанії цим не обмежуються. «Ми хочемо, щоб VOX став синонімом музичного плеєра для користувачів техніки Apple, яким у свій час був Wіnamp», – говорить Бондаревский. Занадто сміливо? Та ще місяць назад мало хто міг повірити, що український додаток на тиждень очолить топ глобальних завантажень в Mac App Store.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Довідки

Петро Бондаревський. З 2009 року – засновник і керуючий партнер Іnternet Іnvestments Group - інвестиційного ангельського фонду, що фокусується на B2B and B2C проектах, пов'язаних із програмним забезпеченням для комп'ютерів і мобільних телефонів.

AVentures Capіtal (Андрій Колодюк і Євген Сисоєв) – один із найбільших українських венчурних фондів, що спеціалізуються на інвестиціях в ІT- стартапи на ранніх стадіях.

Плеєр VOX для десктопів та ноутбуків Apple. Три тижні входить до топ-10 безкоштовних додатків глобального Mac App Store. Довгий час тримався на першому місці в магазинах додатків різних країн. Авторитетні західні видання називають VOX кращою альтернативою «рідному» для гаджетів Apple програвачу іTunes.

За матеріалами http://forbes.ua/