Діана Чернявська в МІМ-Київ: «Бізнес-модель Я»

8 жовтня у МІМ-Київ відбувся workshop для слухачів та випускників на тему «Моя персональна бізнес-модель ?в чому цінність роботи для мене? В чому моя цінність?». МІМівці-учасники, кількість яких була суворо обмежена форматом, мали можливість визначити свої найсильніші сторони та таланти. Причому МІМівці мали сконцентруватися на таких своїх талантах, яких ніколи не зможе замінити технологія.

Спікер запропонувала пригадати класичну структуру бізнес-моделі з дев’яти блоків. Така модель відображає логіку дій компанії, що спрямовані на отримання прибутку. Далі пані Діана проаналізувала на прикладі бізнес-модель одного з сучасних діючих бізнесів. А після цього розповіла, як саме зробити аналіз власноруч – починаючи з власних цілей, і перетворити все це на бізнес-модель. Усім без винятку учасникам знайшлося над чим замислитися. Адже навіть якщо сучасна людина справді задоволена своєю роботою, у неї завжди є що відповісти на питання «а чим би ви ще могли займатися, що приносило би вам задоволення»? 

Як і більшість з сучасних розробок, підхід спирається на використання сильних сторін особистості й талантів у роботі та житті, прагнення не тільки до прибутку, але й до самореалізації, а також відчуття внутрішньої самоповаги і професійної гідності. Адже сьогодні без них часто навіть матеріальна мотивація виявляється недостатньою. 

Олександр Дикун, Керівник Бізнес Юніту Ferring Pharmaceuticals, МВА 2016:

Дякую за запрошення на воркшоп. Він, звісно, був мені корисним. Чим конкретно? Мабуть, насамперед схематичним зображенням трикутника: 1. Навики і здібності. 2. Сильні сторони. 3. Інтереси. Раніше поєднання і взаємодоповнення перших двох я сприймав цілком логічно. А от третій аспект (інтереси) завжди був автономним чи особистим. Ідея поєднати їх разом виявилася мені цікавою. Трикутник «закрився».

Олег Москальонов, Director MINX Nails Ukraine, МВА 2014:

Діана Чернявська - людина досить відома і шанована, тому навіть очікування від заходу в мене були дуже великі. Діана розповіла про принципово новий підхід у самоаналізі. Чесно кажучи, ніколи не думав, що можна побудувати персональну бізнес-модель для самого себе. Таким навичкам не навчають у бізнес - школах, тому мені дуже приємно, що МІМ надає такі можливості своїмвипускникам.

ФОТОЗВІТ

Довідки

Діана Чернявська – професійний HRM-консультант, бізнес-тренер і коуч з командної взаємодії, управління та розвитку талантів і сильних сторін особистості. 10 років професійної кар’єри в HR-сфері.

Воркшопи – регулярні майстер-класи для випускників та слухачів МІМ-Київ, присвяченікар’єрному та особистісномурозвитку. Учасники– топ-менеджери, власники й керівники компаній, зацікавлені в самореалізації та професійному зростанні.

Схожі новини

Іцхак Адізес виступив у МІМі в рамках конференції «Погляд в майбутнє: готовність до змін»

Другий візит Джеймі Андерсона в МІМ-Київ

Дві цікаві зустрічі в рамках проекту «живі кейси» в МІМ-Київ

МІМівці зустрілись на традиційній афтепаті МІМ-Уікенд 2014