CRM-розробка від компанії Terrasoft, випускниці МІМ-Київ Катерини Костеревої (MBA 2000, DBA), перемогла у міжнародному CRM-конкурсі

Компанія Terrasoft, засновником та керуючим партнером якої є випускниця МІМ-Київ Катерина Костерева (MBA 2000, DBA), зі своєю новою розробкою BPMonline CRM перемогла в міжнародному конкурсі CRM Idol 2011. Конкурс став головною подією західного CRM-ринку. Участь у ньому взяло всього 60 компаній із країн Європи, Азії Близького Сходу, Південної та Східної Америки.

CRM-система BPMonline визнана найкращою більшістю голосів експертів та багатотисячною аудиторією користувачів. На думку суддів, продукт компанії Terrasoft є одним із найяскравіших із точки зору якісного дизайну. Водночас система є легкою та зрозумілою у використанні.

Компанія Terrasoft була заснована в 2002 році. За словами пані Костеревої, тоді на вітчизняному ринку мало хто знав, що означає термін CRM. Та вже після першого ознайомлення з продуктомбільшість менеджерів одразу розуміла, що це потрібно для їхнього бізнесу. Сьогодні Terrasoft – одна з найпотужніших українських IT-компаній. ЇЇ CRM-продукти є гідними конкурентами міжнародним розробкам на ринку СНД. І перемога в конкурсі вкотре підтвердила те, що Terrasoft є безумовним лідером на ринку CRM.

Детальніше про історію компанії можна прочитати в інтерв’ю з Катериною Костеревою: http://ain.ua/2011/11/09/64373#disqus_thread

Вітаємо Катерину Костереву з гідною та цілком заслуженою перемогою. Впевнені, що і в далекому майбутньому Ви пишатиметесь не лише тим, що брали активну участь у зародженні та розвитку вітчизняного CRM- ринку, а й незмінною традицією якісного продукту та лідерства компанії в Україні та світі.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.