Медичний центр Наталії Данкович (МВА 2010) визнано кращою Клінікою репродуктивної медицини 2014 року

Медичний центр Наталії Данкович "Мати й дитя" визнано кращою Клінікою репродуктивної медицини 2014 року на міжнародному конкурсі «Вибір року».

«Мать и дитя» – це міжнародна мережа клінік репродуктивного здоров’я, що об’єднує 12 медичних центрів у Росії та Україні. У Києві представлені три клініки «Мать и дитя», вони спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та мамології. Медичні центри були відкриті в 2011 і 2013 роках. За роки існування міжнародної мережі клінік «Мать и дитя» методом екстракорпорального запліднення («ЕКЗ», в народі – «зачаття у пробірці»), народилися тисячі малюків.

Наталія Данкович - генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя» http://mdclinics.com.ua/, акушер-гінеколог, репродуктолог. Лікар вищої категорії, доктор медичних наук. Стаж роботи - 19 років

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за фахом «акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку» на базі кафедри акушерства та гінекології київського пологового будинку №3 та клінічну ординатуру за фахом «акушерство-гінекологія». Є автором численних наукових праць (42 наукові статті, 2 патенти України на корисну модель). Працювала акушером-гінекологом медичної санітарної частини заводу «Ленінська кузня». Протягом 10-ти років була обласним дитячим гінекологом Київського обласного центру охорони здоров’я матері та дитини. З 2008 року протягом 3-х років очолювала клініку «Неомед». З 2011 року – генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя» в Україні. Стажувалася у клініці Берлінгейма (США, Канзас), у клініках Канади та Росії. Брала участь у численних конференціях та симпозіумах.

Членство в професійних товариствах: є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE).

Пріоритетні напрямки роботи: допоміжні репродуктивні технології. Випускниця програми МВА у медичному бізнесі МІМ-Київ 2010 року. 

Схожі новини

Наталія Данкович (MBA у медичному бізнесі 2010), відкрила клініку «Мать и дитя»

Олена Лобова (МВА 2003) стала PR- лідером проекту Ініціативи енергетичної незалежності України

Компанія Артема Бєлєнкова (PMD 2011) проводить супутниковий моніторинг 250 000 га посівів в Україні

Шоумен Максим Бахматов (МВА 2002) живе у вітрині заради дітей

 

Оригінал новини