Денис Довгополий (МВА 2000, DBA) говорив з МІМівцями про нову реальність

Випускник МІМ-Київ 2000 р., слухач програми DBA, провідний експерт українського ринку  ІТ-стартапів Денис Довгополий провів майстер-сесію для слухачів програми PMD «міні-MBA».

У рамках зустрічі МІМівці почули про найновіші тренди у розвитку підприємництва, стартапів і міжнародного бізнесу вцілому та його впливу на суспільство. Зокрема, про те, які величезні можливості є у тих, хто прагне створювати щось по-справжньому нове; про те, як глобально змінився світ та які можливості тепер відкриваються для підприємців. Також учасники дізнались про те, що чим відкритішим та вразливішим стає світ, тим вищою стає наша відповідальність за те, що відбувається навколо нас, що ми створюємо для наших дітей сьогодні та яким стане світ завтра.

Діана Нікітіна, слухачка програми PMD «міні-MBA»: «Побувавши на лекції Дениса Довгополого, почуваєш себе так, ніби ти проїхався на "машині часу". Денис дуже  ненав'язливо залучає слухачів до світу нових ідей і сміливих нестандартних рішень. За допомогою простих слів і дуже яскравих образів він створює для слухачів бачення абсолютно нової реальності.  Його компетентність разом з елегантністю й емоційністю викладу інформації справді надихає. Він з легкістю перевертає стереотипи й фокусує увагу на безмежних можливостях, які розкриваються перед тими, хто прагне вийти за межі своєї свідомості й готовий ризикувати заради здійснення своїх ідей».   

Довідка

Про Дениса Довгополого

Експерт українського стартап-ринку. Засновник бізнес-акселератора для стартапів GrowthUP, консультант з пошуку венчурних інвестицій для українських проектів, активний учасник і співорганізатор великої кількості ІТ- і стартап- конференцій в Україні та за кордоном. Один з ідейних натхненників і організаторів київського Startup Crash Test та засновникміжнародної конференції ІDCEE. Денис Довгополий також є керуючим партнером компанії BayVіew Іnnovatіon. У квітні 2012 р. разом із партнерами приймав участь у заснуванні лабораторії швидкого прототипування ІT- проектів Geex Lab.

Про програму PMD «міні-MBA»

Про програму DBA