Група програми з управління персоналом (PMD 2011) зібралася на першу зустріч у теплому колі випускників МІМ-Київ

Опинитись по завершенню навчання у теплій компанії МІМівських одногрупників в останні «по-літньому» теплі дні вересня – що може бути краще? Перша зустріч випускників програми «Управління персоналом та організаційний розвиток» (PMD 2011) відбулася у затишному кафе в центрі Києва.

Попри те, що далеко не всі випускники є киянами, зустріч зібрала більше половини групи.

Всіх об’єднало бажання продовжувати вчитись і спільно проводити час. До дружнього спілкування доєднався також і «улюблений гуру» групи – Сергій Теплов, професор МІМ-Київ, директор програми «Управління персоналом та організаційний розвиток».

Впродовж вечора професійні теми змінювалися особистими. Ділилися тим, як набуті знання застосовуються на практиці та планували майбутні спільні заходи. Думали про те, як передавати досвід «молодшим» – тим слухачам, що тільки-но починають навчатись на цій програмі. До речі, ця МІМівська група невипадково відчуває на собі усю відповідальність «піонерів». Саме вони стали першим випуском нової PMD програми з управління персоналом. Тож на завершення зустрічі з’явилася ідея започаткувати формат, на якому б випускники обмінювалися досвідом із теперішніми слухачами їхньої програми.

Сергій Теплов:

 «Спілкування в колі колег-експертів у дружній атмосфері як під час навчання, так і після – це важлива частина професійного зростання. Такі зустрічі є опорою для побудови великої професійної спільноти – мережі підтримки на все життя. І не дивно, що саме ця група однією з перших відчула потребу в активній взаємодії. Бо ж саме HR- управлінці – це ті, хто першими розуміють цінність спілкування та доносять її до інших». 

А коли ваша МІМівська група востаннє збиралася разом? Може, саме час?

Наступний набір у групу PMD «Управління персоналом та організаційний розвиток», з якою вже хоче познайомитись попередній випуск, здійснюється до 30 вересня. Програма стартує 21 жовтня 2011 року. Детальніше про неї можна прочитати тут