Ігор Гужва (SE МВА 2011) запускає нову газету «Вести»

14 травня вийшов перший номер нової газети «Вести», редакцію якої очолює колишній головний редактор газети «Сегодня» Ігор Гужва (SE МВА 2011). 

Нове всеукраїнське суспільно-політичне видання буде виходити тиражем в 350 тис. екземплярів щодня з понеділка по п'ятницю. Форма поширення – переважно безкоштовна. Також почав свою роботу інтернет-портал vesti.ua.

 «Наше завданняповернути газету читачам і рекламодавцям в якості ефективного рекламоносія, каже керівник проекту «Вести» Ігор Гужва. В останні роки аудиторія друкованих видань швидко скорочувалася. Відповідно, зменшувалася і віддача від реклами в газетах. Водночас «Вести», за рахунок власної унікальної системи безоплатної дистрибуції, будуть поширюватися по-справжньому масово, охоплюючи найширшу читацьку аудиторію, порівняну за масштабом з телевізійною. При цьому ми робимо ставку на якість контенту, щоне буде нічим поступатися платним газетам, які вже існують на ринку».

Очікується, що проект вийде на самоокупність через чотири роки.

Довідка

Ігор Гужва народився у 1974 р. Вчився на економічному факультеті Донецького державного університету та на програмі Senіor Executіve MBA МІМ- Київ 2011. У 90-х працював у газеті «Салон Дона и Баса» та вперше в Україні зумів перетворити газету безкоштовних оголошень на видання європейського зразка. Розвивав тему захисту прав підприємців від свавілля контролюючих органів. З 2004 по 2012 рр. – головний редактор газети «Сегодня». За цей період газета стала лідером друкованих ЗМІ серед щоденної масової преси. З серпня 2012 р. обіймав посаду генерального директора об'єднаної редакції російської газети «Московськие новости» та сайту mn.ru.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками.