Ірина Присяжнюк (МВА 2007) увійшла до рейтингу найефективніших СЕО України за версією Forbes

МІМівська випускниця Ірина Присяжнюк увійшла до списку найефективніших гендиректорів України. Останні 3,5 роки Ірина обіймає посаду СЕО в  компанії Alfred C. Toepfer Україна – одного з найбільших експортерів зернових культур.

На початку 1990-х в українському відділенні німецького зернотрейдера працювало всього 3 людини. У 1996 р. Ірина Присяжнюк познайомилася з регіональним представником компанії Мікаелем Штруком, який розгледів у ній потенціал майбутнього лідера. Упродовж багатьох років Ірина керувала департаментом торгівлі, а в 2009 р. стала на чолі компанії.

Сьогодні Alfred C. Toepfer Україна займає 12-15%  українського ринку експорту зернових. Під керівництвом Ірини працює близько 1000 осіб. Присяжнюк вважають керівником жорстким, але чуйним: більшість підлеглих вона знає особисто, намагається розібратися з проблемами кожного. «Вона приємна, чуйна людина, але коли мова заходить про роботу, може перетворитися на «залізну леді», – відзначає президент Української зернової асоціації Володимир Клименко. Нещодавно Ірина також увійшла до списку найуспішніших бізнес-леді України (портал Delo.ua, березень 2013 р.).

Бажаємо Ірині Присяжнюк великих та маленьких перемог у щоденній управлінській діяльності та нових професійних відзнак!

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Довідка про рейтинг журналу Forbes:

До рейтингу найефективніших СЕО України увійшли керівники з 200 найбільших українських компаній. До вибірки не потрапили СЕО, що є власниками компаній, мають обмежені повноваження та чий досвід на цій посаді – менше 3 років.

Оцінювали гендиректорів за ефективністю діяльності компанії: динамікою виручки компанії, динамікою рентабельності за EBITDA та «чистого боргу».

Також експерти враховували затребуваність СЕО та привабливість компанії на ринку праці. Останні показники вирахували консультанти відомих компаній, що спеціалізуються на пошуку управлінців вищої ланки.