Асоціація випускників МІМ-Київ разом з UMG почали дослідження ринку праці

На минулому тижні стартувало дослідження ринку роботодавців, організоване Асоціацією випускників МІМ-Київ у партнерстві з відомою дослідницькою компанією UMG. Метою дослідження є вивчення вимог сучасного бізнесу від професійних управлінців: їх вмінь, навичок, якостей; зокрема, еволюція цих вимог з огляду на «кризовий» стан бізнесу в останні роки.

Учасниками дослідження є головним чином найбільші українські та іноземні компанії-роботодавці: компанії-учасники рейтингів кращих роботодавців та найбільших компаній України. 

На першому етапі дослідження будуть проведені глибинні інтерв’ю з керівниками бізнесів та HR, напрацьовані відповідні гіпотези. На наступному, кількісному етапі, гіпотези перевірятимуться за допомогою електронних анкет, що будуть запропоновані респондентам. 

Організатори дослідження очікують, що його результати допоможуть отримати максимально актуальну інформацію «з перших рук» – про стан ринку, трансформацію бізнесу, про зміну вимог роботодавців відповідно до зміни самої ролі менеджера в управлінні бізнесом.

Костянтин Круглов, випускник МВА 2007, президент Асоціації випускників МІМ-Київ: «Асоціація може стати центром збору та узагальнення інформації щодо актуальних потреб випускників: які вимоги до їхнього бізнесу актуальні саме зараз, що допомогає підтримувати високий рівень конкурентоздатності бізнесу сьогодні. Ми вважаємо за необхідне мати чітке уявлення сьогодення бізнесу для того, щоб мати змогу, разом з бізнес-школою, дати кваліфіковану реакцію та сформувати професійні рішення у відповідь на виклики часу».

Довідка

UMG International є одним з найбільших маркетингових агентств в Україні, що на сьогодні пропонує повний перелік послуг з дослідницького забезпечення клієнтів на території України, країн СНД, а також Західної Європи та США. Заснована в 1994 році, UMG International надає повний спектр послуг з маркетингових досліджень у різних сферах.

UMG International проводить як якісні, так і кількісні дослідження такими методами як фокус-групи, глибинні інтерв'ю, етнографічні дослідження (спостереження), домашні візити, F2F, СATI, CAPI, CAWI тощо.

Бізнес-школа МІМ-Київ – перша бізнес-школа в Україні і на території колишнього Радянського Союзу, що сформувала стандарти освіти для управлінців вищої та середньої ланки в Україні. МІМ-Київ пропонує програми бізнес-освіти для власників та керівників вищої ланки.

За 25 років випускниками МІМ-Київ стали більше 4000 осіб, із них більше 2000 осіб отримали диплом МВА («магістр бізнес-адміністрування»). Випускники МІМ-Київ очолюють ключові посади практично в кожній з провідних українських та міжнародних компаній, що працюють в Україні.