Олександр Кардаков (МВА 2002) у рейтингу Топ-100 найвпливовіших українців за версією Корреспондент

До рейтингу найвпливовіших українців від видання Кореспондент увійшов випускник МВА МІМ-Київ 2002 року, володар нагороди «Гордість МІМу» і подяки «За особистий внесок у розвиток МІМ-Київ», голова Наглядової ради компанії Октава Капітал Олександр Кардаков.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Довідка про Олександра Кардакова

Народився у м. Світловодськ (Кіровоградська обл.). Закінчив факультет електронної техніки Київського політехнічного інституту. В 1990 р. став співзасновником і технічним директором ЗАТ Інформаційні комп'ютерні системи, через чотири роки - директором компанії, а ще через два - її президентом. Заснував компанії Датасат і Датаком. В 2002- му став президентом корпорації Інком. З 2009 р. - голова Наглядової радикомпанії з управлінняактивами Октава Капітал. Одружений, має двоє синів.

Стати успішним, за версією Олександра Кардакова, - значить зійти на Еверест і повернутися: мало реалізуватися у своїй справі, потрібно ще й посприяти визнанню тих, хто знаходиться поруч. Кардаков одержав більш ніж переконливе визнання власних починань: він єдиний представник ІT-галузі у списку найбагатших українців за версією Кореспондента - його капітал становить $ 209 млн.

І хоча в 2009 р.підприємець довірив свої бізнеси найманим топ-менеджерам,очоливши компанію з управління активами Октава Капітал, найбільші із заснованих ним підприємств залишаються ключовими гравцями у своїх сферах.

Так, телекомунікаційний оператор Датагруп, що торік збільшив прибуток удвічі, до 48,2 млн грн., займає 80 % ринку супутникового зв'язку. А корпорація Інком, головний системний інтегратор у вітчизняній ІT- галузі, є ключовим розробником ІT- інфраструктури для більшості українських банків, найбільших держкомпаній, включаючи Укрпошту й Укрзалізницю, а також забезпечує проведення загальнодержавних і муніципальних виборів.

Довідка про рейтинг Топ-100найвпливовіших українців

При підготовці щорічного рейтингу Топ-100 журналісти редакції запропонували 18 експертам у різних галузях назвати кандидатури українців, чиї імена, на їхню думку, повинні фігурувати в списку самих впливових людей країни.Роблячи свій вибір, редакція враховувала популярність політиків і їхній ступінь впливу на життя країни, масштаби керованих компаній і лобістські можливості для бізнесменів, а також масовість шанувальників у випадку діячів культури й спортсменів.

 

Олександр Кардаков поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією

Олександр Кардаков і МІМ-Київ відкрили спеціалізовану програму МВА для IT-директорів

Про програму МВА в ІТ-менеджменті

Олександр Кардаков у МІМ-Київ: Інновації – не панацея