У МІМі вивчали КАЙДЗЕН: конкурентні моделі менеджменту

29 жовтня у МІМ-Київ відбулася зустріч випускників, слухачів та гостей бізнес-школи на тему «Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН». Співорганізаторами зустрічі виступили Українсько-Японський Центр НТУУ "Київський політехнічний інститут" та КАЙДЗЕН-Клуб Україна. Семінар пройшов у форматі «Технології управління 2.0.». Керівник КАЙДЗЕН-Клубу Україна доктор Іван Сарвар, вітаючи гостей, відзначив, що для КАЙДЗЕН-Клубу дуже приємно завітати у гості до провідної бізнес-школи України. Доктор Сарвар підкреслив, що велика кількість прихильників японської філософії кайдзен в Україні є випускниками саме бізнес-школи МІМ-Київ. Це, на його думку, – недивно, адже саме МІМівці найбільш невпинно шукають нові найрезультативніші засоби підвищення ефективності бізнесу. В свою чергу директор зі зв’язків з випускниками МІМ-Київ Дар’я Манжарова зауважила, що для МІМу приймати у себе партнерів з КАЙДЗЕН-Клубу Україна – це велика честь. Також Дар’я висловила припущення, що сьогодні вже неможливо мудро керувати бізнесом, використовуючи виключно західний підхід. І, на її думку, більш близьке знайомство МІМівців з кайдзен було неминучим, а найкращим шляхом для нього є саме обмін та спілкування між самим випускниками.

У ролі практиків – носіїв унікальних знань – виступили голова правління й директор виробництва «Элопак-Фастів», випускник програми Японського Агентства  Міжнародного Співробітництва (JІCA) і МВА МІМ-Київ 2009 Костянтин Гаврилюк та операційний директор ПАТ «Лантманнен АКСА» (ТМ «Start», «AXA»), випускниця програми «Toyota Productіon System Traіnіng» (Японія) та МВА МІМ-Київ 2007 Олена Піскун. Спікери ознайомили учасників з основними принципами та інструментами кайдзен, познайомили з практикою впровадження концепції кайздзен у своїх компаніях, труднощами і результатами реалізації системи.

Виступи викликали неабиякий інтерес і безліч питань з боку аудиторії. Насамперед присутніх цікавило, як саме імплементувалися японські принципи у нашу українську ментальність, що було найскладнішим, як особливості кайдзен проявляються у послугах та як вдалося мотивувати персонал на постійні зрушення. На початку зустрічі учасники висловлювали навіть певний скепсис, адже існує величезна різниця між світосприйняттям українця та японця, і незрозуміло, що саме може зблизити ці ментальності. Але після виступів двох досвідчених та знайомих аудиторії «адептів» кайдзен стало зрозуміло, що хоча б деякі елементи кайдзен точно будуть корисні кожній структурі, що працює на результат і зацікавлена у підвищенні ефективності. Зокрема, відповідальність за неправильно виконане завдання за відсутністю інструкцій лежить на керівникові. Адже, як сказала Олена Піскун, у кайдзен-підході у будь-якої проблеми є тільки дві причини: або не було використано інструкцію, – і тоді треба вивчити чому; або інструкція була неправильною, – і тоді варто виправити інструкцію.

У події взяли участь випускники та гості з провідних українських та міжнародних компаній: Оболонь, Донбасенерго, Біонорика, Нікомед Україна, Ратіофарм Україна, RUUKKI, КИЇВЕНЕРГО, Астарта-Київ, Weidmann System International AG, Ferring Pharmaceuticals, Укрсудпром, Монтажспецбуд, Новий канал, World Staff та інші.

Відгуки учасників:

Відкритий семінар «Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН» став для нас одним з перших заходів з цієї тематики. Ми дуже вдячні МІМ-Київ за організацію подібних семінарів! Насамперед, хочеться відзначити зростаючу актуальність напрямку «Кайдзен» для України усе більше й більше компаній цікавляться методами безперервного вдосконалення. Доповіді виступаючих були досить змістовними й корисними особливо для учасників, які зовсім недавно почали займатися впровадженням принципів безперервного вдосконалення. Доповідачі прекрасно освітили основні поняття системи «Кайдзен» і поділилися досвідом рішення типових проблем при впровадженні принципів системи Lean на конвеєрному виробництві. Ми впевнені, що дана інформація зможе стати великою допомогою для співробітників тих компаній, що твердо вирішили почати переймати японські практики. Ми були б надзвичайно вдячні МІМ-Київ за розвиток заходів у даному напрямку. Особливо цікаво було б відвідати заходи, присвячені адаптації принципів системи Lean до неконвеєрного виробництва, послухати гуру впровадження Lean і обмінятися досвідом з тими, хто вже пройшов перші кроки на цьому шляху.

Випускники PMD mini-MBA 2014 Григорій Бердніков та Ганна Янковець, ПАТ «Донбасенерго»

Фотозвіт