Олександр Коновалов, випускник МІМ-Київ (SE MBA 2008), заснував новий дитячий кіножурнал

Випускник МІМ-Київ (SE MBA 2008) Олександр Коновалов став засновником та продюсером дитячого гумористичного кіножурналу «Вот так!». Проект втілюватиметься на базі Київської кіностудії дитячих та юнацьких фільмів. Головною метою його є не лише створення нового телешоу, а й пошук та залучення до процесу творення талановитих дітей з усієї країни.

У рамках проекту відкрито конкурс сценаріїв та відео. Переможці, яких буде обрано шляхом відкритого голосування, отримають призи та візьмуть участь у створенні кіножурналу. Також на спеціальних кастингах відбиратимуться актори, які виконуватимуть головні ролі. Найталановитіші діти стануть потужною командою, яка створюватиме кіножурнал і водночас сформує спільноту юних талантів країни.

Спостерігати за розвитком проекту, або вислати сценарій чи відео, створене руками талановитої дитини, можна на сайті проекту.

Пан Коновалов має великий управлінський досвід у бізнесі. З 1996 року займається також суспільною діяльністю. Наразі є головою постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Сумської облради, а також радником губернатора Сумської області.

Радісно дізнаватись про те, що МІМівські випускники активно розвиваються не лише у вузькій професійній сфері, а водночас дбають про майбутнє країни, підтримуючи її молоді таланти. Бажаємо енергії, натхнення та побільше часу для здійснення цього чудового задуму. 

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.