Група компаній Terrasoft, заснована Катериною Костеревою (MBA 2000, DBA), випустила нову лінійку продуктів для управління продажами

Група компаній Terrasoft, керуючим партнером якої є Катерина Костерева (MBA 2000, DBA), представила нову лінійку продуктів для професійного керування продажами всіх типів — bpm’online sales. Ключова перевага нової системи — готові бізнес-процеси, які відображають найкращу практику продажів з урахуванням їхнього типу та каналу.

Лінійка bpm’online sales включає 4 унікальні пакети з різним набором функціональності: team, commerce, enterprise, omnіchannel. Компанії можуть вибрати продукт, що повністю відповідає їхнім задачам і при цьому не перевантажений зайвими функціями.

Bpm’online sales — перший продукт в оновленій CRM-лінійці Terrasoft. Лінійку доповнять системи bpm’online marketing — потужний продукт для керування маркетинговими кампаніями, і bpm’online customer service — зручна система для організації сервісного обслуговування. CRM-продукти bpm’online допомагають провести клієнта по повній воронці продажів, від етапу знайомства з компанією до виконання замовлення й обслуговування.

http://www.terrasoft.ua/business/news/5249

Довідки

Катерина Костерева — Керуючий партнер групи компаній Terrasoft, випускниця МІМ-Київ (MBA 2000, DBA). У сфері професійної відповідальності — стратегія розвитку бізнесу, взаємовідносини з клієнтами та партнерами, комерційні питання, управління персоналом.

Катерина Костерева також є автором статей і тренінгів зі створення клієнтоорієнтованої компанії, управління персоналом та розвитку лідерських навичок. Неодноразово отримувала престижні премії у сфері інформаційних технологій та управління.  

Група компаній Terrasoft — один із найбільших у світі розробників CRM-рішень. Посіла лідерські позиції на російському ринку CRM ще у 2007 році (згідно з дослідженням IDC). Зараз займає близько 20 % CRM-ринку СНД.

Сьогодні офіси Terrasoft відкрито у Києві, Москві, Самарі, Лондоні, Бостоні та Ризі. Програмні продукти Terrasoft у роботі використовують близько 6 000 підприємств. Партнерська мережа розробників представлена понад 400-ма компаніями по всьому світу.

Системи Terrasoft відзначено багатьма преміями та нагородами. Зокрема, у нинішньому році продукти на платформі bpmonline вибороли відразу 3 нагороди престижної премії «The 2014 CRM Market Awards»: лідер у категорії Sales Force Automation (автоматизація продажів), One to Watch у категорії CRM-рішень для великого бізнесу і в категорії CRM-рішень для середнього бізнесу. Також у 2014 році одна з найпрестижніших міжнародних премій у сфері бізнесу The Stevie Awards (International Business Awards) присудила bpm’online CRM золоту нагороду в категорії «Рішення для управління взаємостосунками» (Relationship Management Solution).

У 2011 році системи bpm’online відзначили авторитетні світові конкурси та рейтинги:CRM Idol, Customer Service Awards, CRM Watchlist. Також 5 років поспіль продукт виборює титул «Найкраща CRM-система, розроблена в Росії та країнах СНД» у конкурсі CRM TOP AWARDs.

Схожі новини

У МІМ-Київ пройшли Майстерні бізнесу, присвячені створенню унікальності компанії. Спікер – Катерина Костерева

CRM-розробка від компанії Terrasoft, випускниці МІМ-Київ Катерини Костеревої (MBA 2000, DBA), перемогла у міжнародному CRM-конкурсі

Компанія Terrasoft, випускниці МІМ-Київ Катерини Костеревої (MBA 2000, DBA), вийшла у фінал міжнародного CRM-конкурсу