В МІМ-Київ на майстернях бізнесу обговорювали актуальні підходи до легалізації бізнесу

26 лютого у МІМ-Київ запрошені гості та випускники бізнес-школи обговорювали актуальні підходи до легалізації бізнесу, а саме – новий рівень легалізації бізнесу як необхідний етап виживання та розвитку в період змін.

 Запрошеними експертами стали Анатолій Кужель – засновник і директор консалтингової компанії «De Facto», член громадської Ради при Державній Фіскальній службі України та Олександр Смирнов – адвокат, керівник податкової практики консалтингової компанії «De Facto».

На початку зустрічі Анатолій Кужель надав актуальну інформацію для подальшого обговорення і обміну досвідом. В компетенції його діяльності розробка системи легального захисту бізнесу та впровадження його на підприємствах.

За словами Анатолія Кужеля, на сьогодні реалії ведення бізнесу в Україні такі, що власники більшість свого часу змушені думати не про те, як вижити і розвиватися в період постійної фінансової кризи і війни, а про те я к захищати себе, працівників, офіс, активи від системного тиску.

Спікер зазначив, що Україна стала найбільшою державою за обсягом боргів відносно ВВП в Європі. Очевидним фактом є те, що держава сьогодні на грані дефолту. Станом на 01.01.2015р. маємо такі показники: дефіцит бюджету – 63,67 млрд.грн. Зовнішній борг – 136 млрд.долл. «Мі всі сьогодні думаємо над тим, звідки держава буде брати кошти, щоб гасити цей борг» - підкреслив Анатолій. – «Проаналізувавши цю ситуацію зі своєї практики, ми розуміємо, що основний тягар буде лежати на бізнесі». Керівництво держави вимушене приймати дуже жорсткий пакет законів, щоб збільшити податкове навантаження на бізнес і кінцевого споживача.

За словами експертів власникам і керівникам сьогодні варто проаналізувати свій бізнес на предмет легальності для можливості роботи на нових ринках збуту і готовності тримати «оборону» з боку контролюючих і правоохоронних органів.

На завершення зустрічі присутні гості подякували експертам за глибокі та переконливі поради та вислови бажання в необхідності подальших зустрічей в такому форматі.

ФОТОЗВІТ