Слухачі програми МВА знайомлять один одного зі своїми компаніями

Продовжується традиція знайомства у групах МВА, що навчаються на першому курсі. Першим кроком стала спеціальна сесія знайомств між слухачами груп МВА першого курсу, другим є вже традиційне більш розширене знайомство у групі. Під час такого знайомства кожен з учасників групи по черзі презентує себе більш розгорнуто. Насамперед розповідає про свій бізнес, як він побудований, як працює, з якими проблемами стикається. А також - які найгостріші питання стоять перед бізнесом зараз, як вони вирішуються. Та чи не найголовніший аспект: як це все може бути корисним для  інших одногрупників. Які саме бізнесові питання відносяться до «експертної зони» кожного зі слухачів, у яких випадках одногрупники можуть звернутися один до одного.

МІМ-Київ приділяє окрему увагу побудові конструктивних дружніх відносин між слухачами у навчальних аудиторіях. Для усіх зрозуміло, що тільки дійсно дружна група слухачів може стати такою групою випускників, що прагнуть регулярно зустрічатися та підтримувати дружні відносини через багато років після випуску. Крім того, останнім часом все вагомішим стає аспект «важливо не тільки те, ЩО ти знаєш, але не менш важливо й те – КОГО ти знаєш. А  також – хто знає тебе».

Найжвавішими, як завжди, були питання-відповіді. Адже не кожного дня у людини, зануреної у свій бізнес та його специфіки, є можливість познайомитися з зовсім іншою індустрією, бізнесом, баченням. А якщо повезе – ще і поспілкуватися з людиною, яка захоплюється своєю справою – надихнутися захопленням, з яким слухачі розповідають один одному про свої справи. Адже усім нам важливо розказати про свої успіхи, досягнення та проблеми,  отримати дружню підтримку та зацікавленість однодумців. Тим більш коли це твої «однокласники», хоча і у бізнес-школі.

Цього разу героями презентацій стали

Роман Вуїв, м. Дніпропетровськ, ТОВ "Ч.А.С.", комерційний директор;
Сергій Болдаєв, м. Донецьк, ДФ "Вітолюкс", ТОВ "Ч.А.С.", директор філії;
Олександр Дикун, м. Київ, Представництво «Ferring Farmaceuticals SA», керівник зовнішнього персоналу;
Сергій Коваленко, м. Донецьк, ТОВ "ВІКАНТ", директор регіонального представництва;
Наталія Сміла, м. Київ, ТОВ «МСД Україна», менеджер з впровадження програмного забезпечення та оптимізації інформаційно-технічної підтримки у Росії, Україні та країнах СНД;
Тарас Трикур, м. Київ, PrimoCollect Group, director of Strategy and controlling department;
Чепурний Артем, м. Київ, ТОВ "Софарма Україна", керівник комерційного департаменту.

Зв’язані новини

МВА 2014-2016, МІМ та Асоціація випускників: давайте знайомитися

Слухачі МІМ-Київ обмінюються професіними знаннями у навчальних аудиторіях

Нові формати на програмах PMD - «Кейс-Клуб» та «ПечаКуча»