Група вечірньої МВА 2011 відсвяткувала 3 роки випуску

Учасниками зустрічі стала майже половина групи, навіть ті її учасники, що сьогодні проживають за межами країни. Зокрема, до одногрупників за допомогою Skype приєднався Василь Сметанін, що вже кілька років мешкає у Домініканській республіці. Також учасником став Ігор Буглак, який живе та веде бізнес у Словаччині. Випускників привітала Президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова, яка розповіла про нові досягнення МІМ-Київ, зокрема, про перемогу Школи у рейтингу Eduniversal 2014. Випускників також вітали віце-президент МІМ-Київ з маркетингу Олексій Виноградов, директор з роботи з випускниками Дар’я Манжарова, улюблений адміністратор групи Тетяна Ларіна-Фоміна.

Організатором зустрічі виступила колишня студентка групи, співробітник МІМ-Київ Наталія Данкович. А ще, окрім теплих радісних зустрічей та перегляду ностальгічних фото з навчання та стажування випускники отримали справжній апгрейт знань у вигляді майстер-класа запрошеного викладача та випускниці МІМ-Київ Олени Юзькової. Вечір завершився у неформальній атмосфері кафе Адам Сміт.

ФОТОЗВІТ

А як давно ваша група збиралася разом?

Конгрес МІМ-Київ 19-20 грудня - найближча гала-зустріч випускників усіх років 

  

Пов’язані новини

МІМ-Київ - попереду усіх бізнес-шкіл України. Перша бізнес-школа України у рейтингу Eduniversal 2014

Група МВА 2011 відсвяткувала річницю випуску

Олексій Александров (МВА 2011) став одним з кращих приватних банкірів Украіни

Марічка Артиш (МВА 2011) перемогла у конкурсі «Підприємницький талант України»

Світлана Олексенко: ”нас об’єднує бажання не відпускати драйв, отримувати нові враження, - в колі людей, перевірених часом і Сергієм Головим*”

Інтерв’ю зі Світланою Олексенко, випускницею МІМ-Київ (МВА 2011).