Відбулася сесія знайомства класу МВА МІМ-Київ 2015-2017

31 січня у МІМ-Київ відбулася сесія знайомства й тімбілдінгу класу МВА 2015-2017. Учасниками події стали дві групи «новеньких» МІМівських МВА – вечірнього та модульного форматів навчання.

На початку події слухачів привітав віце-президент МІМ-Київ Юрій Мартинюк. Потім перед учасниками виступила директор зі зв’язків з випускниками Дар’я Манжарова. Вона розповіла, що відбувається у спільноті, до якої долучились «новачки», на що можна розраховувати та як стати у ній «своїм» у найшвидший спосіб. А далі протягом дня ініціатором та модератором усіх активностей події стала випускниця (МВА 2006) та викладач МІМ-Київ Олена Юзькова.

Насамперед Олена сама розповіла про свої улюблені МІМівські «уроки», що, до речі, торкалися зовсім не фінансових ринків чи управління бізнесом, хоча сама Олена усішно керує компанією вже 13 років поспіль. Всі її уроки були про відносини з іншими та їхній вплив на наше життя. Тож коли Олена запросила учасників встати та зазирнути один одному в очі – вона знала, що робить, і наскільки близькими можуть виявитися пізніше люди, що зараз просто опинилися поряд.  

Далі слухачі отримали можливість по черзі представити себе іншим у короткій формі. Сучасні технології speed dating дозволили за короткий час зорієнтуватися, хто є хто. При цьому учасникимали подивитися на свої можливості у аспекті «чим саме я можу бути корисним іншим».

Після знайомства спікер запропонувала розглянути основні тенденції менеджменту ХХI ст., зокрема  networking, storytelling, командоутворення, інновації тощо. Далі учасники тренували навички користуватися цими вміннями на практиці. Вони поділилися на компанії – банк, фармацевтична компанія, машинобудівний завод та інші, та тренували вміння створити справжні історії, за допомогою яких мали зібрати максимальну кількість бажаючих працювати у них.

Завдання на взаємодію й командоутворення з’являлися дуже швидко та  склад команд змінювався без кінця, тож за кілька годин всі вже здавалися один одному ніби давніми знайомими. Тож коли відбулася спеціальна скайп-сесія щодо творчого підходу в бізнесі від угорського консультанта зі стратегії, президента угорської Асоціації Консультантів з Управління  Peter Csakvari , його завдання аудиторія сприйняла як одна велика команда. Кульмінацією хвилюючої події стало написання листа собі у свої майбутнє. А наприкінці кожен учасник отримав ще і спеціальну кульку з персональним бізнес-побажанням. 

Організаторами події виступили завідувач науково-методичного відділу Наталя Данкович, викладач МІМ-Київ Олена Юзькова та адміністратори нових груп МВА Людмила Вишневська й Наталя Заборовська.

Ганна Комісаренко, МВА 2017: Час проведений із задоволенням та користю. Знайомства, обличчя, характери…Я відчула цей день в тренінговому форматі  «тімбілдінг». При зовнішній легкості заходу (багато посмішок, креативних«витворів» командного мистецтва) зрозуміло що найцікавіше (і найважче також)попереду. Бажаю всім успіху! Дякую!

Вікторія Стрельцова, МВА 2017, виконавчий директор Travel centre TRIME:

Протягом сесії я отримала позитивний настрій та додаткові корисні знання і знайомства. З самого початку навчання в групі склалася дружня атмосфера, завдяки попередньому настрою всієї команди викладачів. Особиста подяка Олені Юзьковій та Peter Csakvari, справили враження своїм підходом та енергійністю.

Фото з події можна подивитися тут.