Віталій Михайлов, МВА 2002, обраний Головою Правління НR комітету

Випускник програми МВА 2002 Віталій Михайлов був обраний Головою Правління НR комітету Європейської Бізнес Асоціації (EBA) на 2014 рік.

Віталій Михайлов останні 9 років відповідав за бізнес рекрутингової компанії WORLD STAFF в країнах СНД, також є Партнером рекрутингово агентства IT Staff, був автором та ведучим телевізійної програми «ПЕРСОНАЛ. КАРЬЕРА. БІЗНЕС».

Також пан Михайлов є діючім консультантом з кар’єрного розвитку Ассоціаціі випускників МІМ-Київ. Чекайте на подробиці незабаром.

Довідки

Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією. http://www.eba.com.ua 

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує більш ніж 900 європейських, українських та міжнародних компаній.

Комітет ЄБА з управління персоналом був заснований у травні 2001. Члени комітету – менеджери з управління персоналом з компаній – членів ЄБА. На засіданнях комітету його члени обговорюють питання, пов’язані з рекрутингом, оцінкою та розвитком персоналу, плануванням та ін. На свої засідання комітет також запрошує доповідачів, які надають членам комітету інформацію про нові послуги та продукти у сфері управління персоналом. Ще одним важливим аспектом діяльності комітету ЄБА з управління персоналом є зустрічі з представниками органів влади. Це дозволяє представникам ділової спільноти робити внески у законодавчі акти з регулювання праці (напр. Проект Трудового Кодексу України). Члени комітету з управління персоналом також мають можливість обмінюватися інформацією в рамках бази даних вакансій та резюме від компаній-членів ЄБА. Комітет проводить свої засідання щомісяця, в останню середу, о 17.00.