Випускник МІМ-Київ Володимир Дудка увійшов до складу Комітету ВР з питань охорони здоров’я

Випускник програми МВА 2001 Володимир Дудка став членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоровя, в якому очолив підкомітет із законодавчого забезпечення запровадження обовязкового медичного страхування.

Вже більше п`яти років В.Дудка, як громадський діяч і депутат Київоблради, займається питаннями оптимізації організації вітчизняної системи охорони здоров`я. Зокрема, Володимир Дудка очолює «Український фонд «Здоровя», що вивчає міжнародний досвід організації систем охорони здоров'я, працює над удосконаленням відповідного законодавства в Україні, пропагує здоровий спосіб життя.
У парламенті VII скликання В.Дудка працюватиме над низкою законопроектів, які забезпечуватимуть впровадження обов`язкового медичного страхування, удосконалення системи долікарської допомоги, поінформованість громадян про безпечність продуктів харчування.

«Буду вдячний кожному з вас за підтримку, критику, а найбільше - за ідеї, поради та співпрацю!»,- так Володимир Дудка прокоментував своє нове призначення.
Щиро радіємо новому досягненню нашого випускника і такій сміливій відкритості не лише до прозицій, а й до конструктивної критики. Бажаємо Володимиру Володимировичу натхнення та сил для втілення нових якісних реформ, які зроблять нашу націю здоровішою.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками!