У МІМ-Київ пройшов воркшоп про проведення ефективних нарад

29 жовтня МІМівці та їхні найближчі друзі взяли участь у воркшопі на тему «Як провести ефективну нараду. Методи групової фасилітації у менеджменті».  Спікером-фасилітатором виступила Таїсія Василишина – викладач МІМ-Київ, психолог та консультант з управління.

Протягом воркшопу учасники поділилися своїм досвідом успішних і нерезультативних нарад та власним баченням «ідеальної наради», також познайомилися з методами  фасилітації для ефективного проведення нарад та на практиці потренувалися у застосуванні фасилітації для досягнення спільних рішень.

Учасники поділилися на команди та, після активного бреінстормінгу,  кожна з них запропонувала свої пропозиції на тему «Як втримати ключового співробітника в період невизначеності та змін?». Відповідно до методу, всі пропозиції були спільно обговорені, узагальнені та визначені в певні групи.

У результаті колективного бреінстормінгу, дійшли до висновку, що втримати співробітників компанії допоможе попередньо проведена робота (оцінка ризиків, визначення зовнішніх загроз, план подолання загроз), ефективна комунікація (аналіз загроз та інформування співробітників щодо теперішньої ситуації та майбутнього, моніторинг зворотнього зв’язку від співробітників – визначення та задоволення  їхніх реальних потреб), підвищення рівня залученості/зацікавленості (залучення співробітника в процес управління, прийняття рішень, управління ризиками, розробки стратегії розвитку компанії чи нового напрямку, показати його значимість), робота з мотивацією (сформувати оновлений пакет для матеріальної мотивації, надати всі можливі гарантії, допрацювати нематеріальні формати мотивації, такі як навчання, корпоративні заходи, суспільно важлива діяльність, гнучкий графік тощо).

Важлива особливість методу фасилітації у проведенні нарад – те, що він допомагає максимально залучити та зацікавити всіх учасників, адже кожен відчуває свою значимість і може запропонувати свої ідеї, водночас, кожен відповідальний за спільний результат наради та подальший план дій. Цю особливість відчули на собі і МІМівці – настільки, що фасилітатору доводилося час від часу вимикати світло, аби вгамувати запальні обговорення в командах. Незважаючи на таку велику активність, спільний результат був чітко зафіксований та узагальнений для зручного використання, тож кожен виніс з собою свої рецепти для мотивації співробітників.

Фото з воркшопу