Надія Омельченко (МВА 2013) очолила компанію Compass FM

Випускниця програми "MBA в ІT-менеджменті" Бізнес-школи МІМ-Київ Надія Омельченко посіла позицію директора компанії з управління нерухомістю Compass FM. Серед завдань Надії на цій посаді – розвиток аутсорсингових напрямків, оптимізація внутрішніх бізнес-процесів, підвищення ефективності операційної діяльності компанії.

"Compass FM спеціалізується на наданні професійних послуг у сфері технічного консалтингу й управління нерухомістю. Компанія має представництва практично у всіх обласних центрах України, а також найбільших містах країни. В її управлінні – понад 400 об'єктів нерухомості загальною площею більше 160 тис. квадратних метрів. І в найближчому майбутньому перед нами постають завдання з активного освоєння ринку й підвищення якості надання послуг технічного «фасіліті-менеджменту» та технічного консалтингу", – поділилася планами Надія Омельченко.

Довідки

Про Compass FM

Compass FM веде діяльність з 2001 року. Історія компанії – це шлях від управління власними активами до великого гравця «фасіліті-менеджменту» (FM – facility management), що активно розширює свій бізнес в Україні. Маючи за плечима багатий досвід, сьогодні Compass FM входить у ТОП-8 найбільш затребуваних керуючих компаній України за версією журналу Buіldіng Busіness. Активами Compass FM керує компанія "Октава Капітал" відомого українського бізнесмена й керівника Олександра Кардакова (МВА, DBA МІМ-Київ).

Про Надію Омельченко

Випускниця корпоративної програми PMD Інком (2008) та програми "МВА в ІT-менеджменті" (2013).  Директор Фонду "Освітні ініціативи".

Про програму Інформаційні технології в управлінні бізнесом

Про програму DBA

Олександр Кардаков провів з МІМівцями бізнес-гру

Олександр Кардаков (МВА 2002) у рейтингу Топ-100 найвпливовіших українців за версією Корреспондент

Олександр Кардаков (МВА 2002) поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією