Презентація книги спогадів Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем»

19 жовтня о 16.00 в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться урочиста презентація книги спогадів знаного у світі економіста, професора Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем».

Видання книги збіглося із 85-річчям автора. У своїх спогадах автор розкриває секрет власного життєвого успіху, який полягає у постійному бажанні працювати над власним розвитком та на користь ближніх. Богдан Гаврилишин є багаторічним меценатом багатьох проектів для молоді, і його життєвий шлях дає молодим українцям добрий приклад, як важливо не боятись мислити самостійно і мріяти відважно. На глибоке переконання автора, країна через десятиліття стає саме такою, якою її хочуть бачити молоді лідери.

У презентації візьмуть участь Блаженніший Любомир Гузар, Святіший Філарет, письменник Іван Дзюба, проректор ЛНУ ім.Франка Марія Зубрицька, співаки Святослав Вакарчук та Руслана,голова правління «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків, головний редактор газети «День» Лариса Івшина, президент Міжнародного інституту менеджменту Ірина Тихомирова, члени правління Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина».

Запрошення на презентацію можна отримати, звернувшись до офісу «Благодійного фонду Богдана Гаврилишина» за телефонами 044 253 88 49, 044 253 69 96 або за електронною адресою bhoffice@voliacable.com