В бізнес-школі відбулася зустріч зі світовими спікерами, членами Римського Клубу

24 квітня бізнес-школа МІМ-Київ разом з Благодійним фондом Богдана Гаврилишина організували зустріч учасників спільноти і гостей бізнес-школи зі світовими спікерами, членами Римського Клубу Іво Слаусом, Гаррі Джейкобсом, та Альберто Зуконні.Міжнародні експерти обговорювали з МІМівцями проблему ефективного лідерства, його ключових характеристик та основних обмежень, викликів, що стоять перед сучасними лідерами. 

На початку свого виступу експерти разом з учасниками проаналізували історії успіху сучасних видатних лідерів бізнесу, зокрема Стіва Джобса. Дійшли висновку, що людина, яка досягає значних результатів, – це передусім людина великої енергії. Утім, як  зазначив Гаррі Джейкобс - головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки: «Не зажди сам лише ентузіазм та амбіції приводять до побудови прибуткового бізнесу. Тільки цілеспрямована енергія перетворюється на силу, робить лідера ефективним. Що спрямовує енергію? Бачення, цінності та цілі. Погляньмо на Стіва Джобса: він мав бачення, він хотів створити машини, які слугували б людям, на відміну від поширеної тоді парадигми, у якій люди обслуговували машини». За словами Гаррі Джейкобса, ключові завдання ефективного лідера – поєднувати людей, вчитися на минулих помилках і демонструвати віру в інших людей. 

 «Зараз дуже потрібні стабільні та відповідальні лідери – зауважує генеральний секретар Всесвітнього університетського консорціуму Альберто Зукконі– Адже лідерство – це здатність творити, переконувати і залучати всіх, створювати команду. Саме тому сьогодні провідні освітні експерти вважають одне з найважливіших питаннь: як розвивати освіту так, щоб вона була спрямована на стимулювання індивідуальності, з якої виростає ефективний лідер». 

Сьогодні, коли перед світом постала потреба зміни ціннісної парадигми, креативних і відповідальних лідерів потребують не тільки бізнеси, а й громадянське суспільство, і держави.

Ще довго після закінчення виступу спікерів учасники зустрічі дискутували з експертами і один одним. Ділилися враженнями, думками і досвідами.