Наталя Сушко (МВА 2000) провела у МІМі майстер-сесію з оцінки управлінців

Наталія Сушко, випускниця програми МВА МІМ-Київ 2000 року, Керуючий партнер компанії HR Technologies, провела для слухачів програми «PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L)» майстер-сесію з оцінки управлінців. На сесії було розглянуто питання, від чого залежить ефективність управлінця та доведено, що саме рівень розвитку компетенцій має вирішальний вплив на ефективність та результативність управлінців. Окрім того, було розглянуто, які саме компетенції є важливими для управлінців та які методи оцінки компетенцій можуть допомогти з’ясувати індивідуальні сильні сторони та сфери для розвитку.  Бо, цитуючи професіоналів з лідерства Р. Гоффі та Г. Джонс, «Ефективний лідер – це той, хто знає свої індивідуальні особливості (якими б вони не були), які можуть бути йому корисними, та може правильно їх використовувати».

За словами Наталії, свого часу вона прийняла рішення стати консультантом з оцінки особистих якостей та компетенцій саме після навчання в МІМі. Випускниця МІМу обрала саме цю галузь насамперед тому, що їй самій завжди було цікаво допомагати людям розібратися у собі та знаходити вирішення своїх питань. «Мені теж доводилося проходити через жорна вибору і вирішувати: чим займатися далі? На що я здатна? В чому я буду найуспішнішою? Адже коли людина розуміє свої сильні сторони та сфери для розвитку, вирішення кар’єрних питань стає чисто технічною справою» – стверджує Наталія.

Що ж стосується затребуваності консультацій з оцінки серед управлінців, то понад десятирічний досвід практичної консультантської роботи Наталії доводить, що така професійна підтримка рано чи пізно стає в пригоді для кожного менеджера, який має амбітні плани щодо розвитку та досягнень. Насамперед, з досвіду спікера, управлінці цікавляться можливістю оцінки сильних та слабких сторін з метою визначення кар’єрних перспектив, потенційних шляхів розвитку кар’єри; оцінкою управлінських компетенцій (лідерство, управлінські навички, стратегічне бачення, аналіз та прийняття рішень тощо) з метою розробки індивідуального плану розвитку та просування по кар’єрних сходинах; питаннями доцільності зміни кар’єри, зміни роботи, шляхів розвитку кар’єри; питаннями проходження кар’єрного інтерв’ю та оцінки тощо.

Нагадуємо, що Наталія Сушко разом з іншими випускниками та партнерами МІМу входить до пулу кар’єрних експертів Асоціації випускників МІМ-Київ. Планується, що вже найближчим часом ці експерти будуть надавати консультаційну підтримку МІМівціям – членам Асоціації випускників.

Довідки

Про Наталю Сушко

Керуючий партнер компанії HR Technologies. Випускниця програми МВА 2000 року. Пройшла сертифікацію відомих програм з типології та оцінювання (Центри оцінки та розвитку для управлінців, Моделювання компетенцій, Професійне тестування, Оцінка 360 градусів, Інтерв’ю за компетенціями та розвитком кар’єри та ін.) A&DC, SHL, Psytech, OPP Level B Course (опитувальники 15 FQ та MBTI). Міжнародний Еріксоновський університет Коучингу – сертифікований коуч. Консультант з питань розвитку управлінських компетенцій, підвищення ефективності в бізнесі, гармонізації своєї самооцінки тощо. Детальніше www.hrt.com.ua.

Про програму PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L)

 

Інші новини про участь випускників у навчальному процесі МІМ-Київ:

Геннадій Руденко (МВА 1994) розповів МІМівцям про теплопостачання на прикладі шведського досвіду

Денис Довгополий (МВА 2000,DBA) говорив з МІМівцями про нову реальність

Ірина Стародубова (SE MBA 2005), виступила перед слухачами SE МВА 2013

Дмитро Казаков, (MBA 2004, DBA), про управління змінами

Ігор Рубан, (MBA 2011), виступив перед слухачами-маркетологами

Оксана Короленко (МВА 1995) читає МІМівцям курс з управління персоналом

Костянтин Круглов (MBA 2007), провів майстер-сесію для слухачів МВА

Євген Павленко та Павло Путій (МВА 2010) виступили на програмі PMD "Маркетинг"

Тетяна Сапельнікова (МВА 2002) спілкувалася з МІМівцями про управління талантами

Олександр Кардаков (МВА 2002) поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією