У рейтингу топ-100 бізнес-леді України 2014 - шестеро випускниць МІМ-Київ

У рейтингу топ-100 бізнес-леді України 2014 - шестеро випускниць МІМ-Київ                                            

Портал Delo.UA розпочав щорічний рейтинг "Топ-100 бізнес- леді України". Серед учасниць рейтингу – п’ять випускниць МІМ-Київ  різних програм та років випуску:

Катерина Костерева, МВА 2000, DBA 2011, керуючий партнер Terrasoft,

Олена Амітан, МВА 2010, генеральний директор Альтана Капітал,

Марія Терехова, PMD 2006, співзасновник X-Tend Group,

Марина Яковлєва, SE MBA 2007, генеральний директор Єврокар,

Ірина Присяжнюк, МВА 2007, генеральний директор Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна),

а також – президент та випускниця бізнес-школи МІМ-Київ  –  Ірина Тихомирова, МВА 1999.

Цікаво, що імена усіх МІМівських випускниць розташовані у перших двох третинах рейтингової лінійки.

Голосування за учасниць рейтинг "Топ-100 бізнес- леді України" буде складатися із двох етапів – голосування користувачів та голосування експертів. Голосування користувачів порталу Delo.UA за учасниць рейтингу буде проходити з 13 лютого по 13 березня. Взяти участь у голосуванні зможуть лише зареєстровані користувачі порталу або користувачі соціальних мереж зі своїх сторінок. Кожний користувач може голосувати лише раз на добу за 5 леді, що сподобалися. Залежно від  місця за підсумками рейтингу користувачів учасниці одержать певну кількість балів. Максимальна оцінка – 50 балів. Експертне голосування буде проводитися паралельно з голосуванням користувачів. Експерти будуть оцінювати кожну з учасниць виходячи з 5 показників. Максимальна оцінка – 50 балів.

Підтримаємо наших!

Джерело – http://delo.ua/rates/women/

Довідки

Катерина Костерева, МВА 2000, DBA 2011, Terrasoft, керуючий партнер

Професійну діяльність Катерина Костерева почала в сфері маркетингу й продажів.

В 2002 році Катерина Костерева разом з партнером Олександром Поповим стали співзасновниками компанії Terrasoft.

Катерина Костерева займається питаннями маркетингового й стратегічного розвитку продуктів і проектів Terrasoft. У лютому 2011 року під її керівництвом був представлений перший продукт компанії Terrasoft, що працює за моделлю Saa (Software as a Servіce) – BPMonlіne CRM.

Terrasoft – одна з найбільших українських продуктових ІТ-компаній. На ринку СНД вона повноцінно конкурує із продуктами відомих міжнародних корпорацій. У ній працює більше 550 осіб, офіси компанії відкриті в чотирьох країнах (Україна, Росія, Казахстан і Великобританія), а клієнтами є більше п'яти тисяч підприємств.

Катерина Костерева МВА, DBА: про Майдан, бізнес та підприємництво 

Катерина Костерева, DBA 2011: «Я глибоко впевнена у тому, що успіх компанії базується на винятковій включеності персоналу»

CRM-розробка від компанії Terrasoft, випускниці МІМ-Київ Катерини Костеревої (MBA 2000, DBA), перемогла у міжнародному CRM-конкурсі

Олена Амітан, МВА 2010, Альтана Капітал, генеральний директор

Олена Амітан почала працювати в компанії "Альтана Капітал" у 2001 році, у 2002 році стала начальником бек-офісу. У 2007 році Олена обійняла посаду директора з фінансів, а в 2010 очолила компанію. Сьогодні Олена Амітан представляє компанію в Наглядовій раді Фондової біржи ПФТС, а також у Раді Асоціації "Фондове партнерство". Вона також є членом Біржової ради Фондової біржі "Іннекс". Олена Амітан закінчила Донецький національний університет (обліково-фінансовий факультет), зараз отримує в цьому вузі юридичну освіту.

Компанія "Альтана Капітал", заснована 4 листопада 1993 року, є однією з найстаріших компаній інвестиційного ринку України. Інвестиційна компанія "Альтана Капітал" входить до бізнес-групи "Альтана". Власником компанії "Альтана Капітал" є компанія Altana Lіmіted.

Олена Амітан, випускниця МІМ-Київ (MBA 2010), у сотні найкращих топ-менеджерів України

Марія Терехова, PMD 2006, X-Tend Group, співзасновник

Марія Терехова співвласник групи компаній X-Tend Group, що об’єднує портал ІZUM.ua, мережу туристичних агентств "Поїхали з нами", TURNE.com.ua, агентство маркетингових подій Event.ua, інтернет-магазин органічних продуктів "Здорова Крамниця", компанію Х-tend software development. Марія Терехова також була співвласницею та СЕО кадрового порталу Rabota.ua до 2008 року. Має вищу юридичну освіту.

Марина Яковлєва, SE MBA 2007, Єврокар, генеральний директор

Марина Яковлєва очолила "Єврокар" у 2003 році. В автомобільному бізнесі працює більше 13 років. Під керівництвом Марини Яковлєвої працює 70 штатних співробітників. Закінчила Санкт- Петербурзький державний університет, Executіve MBA. Своїм стратегічним завданням на позиції топ-менеджера Марина Яковлєва вважає досягнення цілей, поставлених акціонерами.

Компанія "Єврокар" – офіційний постачальник автомобілів Skoda в Україні. Підприємство працює з березня 2002 року й входить у групу компаній "Атол Холдинг", що є одним із провідних операторів українського автомобільного ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу, що покриває всю територію України й має сертифікати якості Skoda Auto a.s.

Ірина Присяжнюк, МВА 2007, Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна), генеральний директор

Ірина Присяжнюк почала свою трудову діяльність у компанії "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" у 1996 році, довгий час очолювала торгівельний департамент компанії.

В 2009 році зайняла посаду генерального директора. Під її керівництвом працює більше тисячі штатних співробітників. Є членом багатьох міжнародних організацій, захоплюється грою у сквош.

Компанія "Альфред С. Топфер Интернешенал (Україна)" – один із найбільших експортерів зернових і олійних культур. На українському ринку працює з 1996 року. Окрім свого головного офісу в Києві, компанія має шість регіональних відділень по всій країні. "Альфред С. Топфер Интернешенал (Україна)" також забезпечує роботу семи елеваторів із загальною потужністю зберігання зерна 460 тис. тонн і одного портового термінала з потужністю перевалки до 3 млн.тонн зарік. За останні роки в розвиток агропромислового сектору України компанією було інвестовано 80 млн. доларів. Є дочірньою компанією Alfred C. Toepfer Іnternatіonal Group (Німеччина), заснованої в 1919 році з головним офісом у Гамбурзі, має 38 відділень по всьому світі.

Ірина Присяжнюк (МВА 2007) увійшла до рейтингу найефективніших СЕО України за версією Forbes

Ірина Тихомирова, МВА 1999, Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), президент

Ірина Тихомирова – президент та доцент кафедри менеджменту й економіки МІМ-Київ, кандидат економічних наук. Керівник консультативних та наукових проектів для іноземних та українських компаній, а також експерт Міжнародного фонду освіти (ETF) із проблем оцінки потреби в бізнес-освіті у країнах Центральної й Східної Європи. Заслужений діяч освіти України.

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) був заснований у 1989 році. Це було спільне підприємство Міжнародного інституту менеджменту в Женеві (пізніше ІMD, Швейцарія) та Інституту економіки Академії наук України. Це перша бізнес-школа на території колишнього Радянського союзу.

Про програми МІМ-Київ – МВА, PMD, SE МВА, DBA