Учасники весняного МІМ-уікенду отримають оцінку своїх управлінських компетенцій

Учасники МІМ-Уікенду, що відбудеться 13-16 березня 2014 року у Буковелі, пройдуть оцінку своїх управлінських компетенцій.

Оцінку буде зроблено за допомогою інноваційної методики оцінки управлінських компетенцій TTІ Success Іnsіghts®. Учасникам буде запропоноване тестування, за підсумками якого вони отримають індивідуальні звіти. Проведе дослідження, а також допоможе МІМівцям правильно проаналізувати й проінтерпретувати результати викладач і випускниця бізнес- школи МІМ-Київ Таісія Василишина. 

«Усі ми, керівники, прагнемо підвищувати ефективність своєї роботи. При цьому існують об'єктивні й суб'єктивні причини, які не дозволяють нам бути ефективними на всі 100%. Багато сучасних керівників є досить проникливими й знають, що саме їм потрібно покращити у своїй роботі й змінити в собі. Однак найчастіше у змаганнях за результат навіть вони не встигають приділити достатньо часу самоаналізу, а іноді не мають інструментів, щоб зробити це правильно».

Передбачається, що учасники події зможуть познайомитися з "образами" своїх управлінських типів,  довідатися про свої сильні й слабкі сторони згідно з системою, про свої "улюблені" способи взаємодії з іншими, отримати рекомендації з поліпшення навичок комунікації в житті й на роботі, довідаються про характерні для їхнього типу «крадіях» часу та можливостях самоудосконалення.

Довідка

Про інструменти - TTІ Success Іnsіghts®

TTІ Success Іnsіghts®  - комплекс інноваційних інструментів оцінки управлінських компетенцій. Дає можливість швидко й точно позначити вузькі місця в роботі  керівника й визначити зони росту. Може застосовуватися для повного циклу керування персоналом: від підбора до оцінки топ-менеджменту й розвитку лідерського потенціалу. Детальніше про систему TTI Success Insights® (мовою оригиналу)

Про Таісію Василишину

Власник та генеральный директор консалтингової компанії "ТОП Академія". Консультант з управління, кандидат психологічних наук, коуч, бізнес- тренер, професор відділення "Сучасні технології управління" Української технологічної академії.

Таісія Василишина, МВА 2004, прочитала МІМівцям курс «Практична психологія управління»

МІМ- Уікенд

МІМ-уікенд - організована Асоціацією випускників МІМ-Київ зустріч МІМівських випускників та слухачів у неформальній атмосфері. Традиція започаткована у 2011 році випуском МВА 2007 на чолі з Г.Каменюкою. Учасниками МІМ-уікендів з 2011 року стали більше ніж 180 МІМівців різних років випуску. Детальніше про проект весняного «лижного» МІМ-уікенду 2014 року. 

Група проекту МІМ-уікенд у мережі Facebook

Детальніше про систему TTI Success Insights® (мовою оригиналу)