Сергій Тумасов (MBA 2011, DBA) проводить акцію на підтримку української армії

Відомий фотохудожник, у минулому успішний бізнесмен Сергій Тумасов продовжує акцію для підтримки солдат, що воюють на сході України. Він пропонує бажаючим свої роботи, що зроблені у найбільш важкодоступних та красивих місцях нашої планети. Свої унікальні пейзажі автор знаходить у віддалених мальовничих куточках світу. Часто за гарним знімком потрібно підійматися на висоту 5-6 тис. метрів.

На отримані кошти художник та його команда купує спорядження та ліки для армії. За задумом автора знімків, кияни можуть зацікавитися можливістю придбати унікальну фотографію для прикраси офісу, квартири або просто на подарунок другові. Щоб зробити свої високовартісні роботи доступнішими для бажаючих допомогти армії, Сергій Тумасов розробив спеціальну версію кількох унікальних фотопанно  з серії Limited Edition, а, крім того, у 4-5 разів знизив їхню вартість. Фотографії можна подивитися на сайті www.tumasoff.com. Деталі акції – на сторінці автора у мережі Facebook

Про Сергія Тумасова

Має багаторічний досвід керівництва великими українськими та зарубіжними компаніями у сфері рітейлу та нерухомості. Здобув 4 вищі освіти. У рамках програми DBA в МІМ-Київ працює над докторською дисертацією в сфері стратегії розвитку бізнесу та соціальних систем.

Про програму DBA (доктор бізнес-адміністрування) – найвищий професійний ступінь для управлінців та власників бізнесу. Відкриття програми DBA у МІМ-Київ відбулося в 2010 р.

Інші новини випускників

Романа Романова (SE 2014) призначено генеральним директором «Укроборонпрому»

Пятеро МІМівців стали переможцями рейтингу кращих менеджерів України

Віктор Іванчик та Олександр Кардаков у рейтингу найбагатших підприємців України Forbes