Сергій Тумасов (MBA 2003, DBA) відкриває авторську фотогалерею

У пошуках унікальних кадрів автор відвідав більше 40 країн світу.

Відвідувачі побачать неповторні пейзажі Гімалаїв, вулкани пустелі Атакама, побувають на вершинах Перуанських Кордильєр, опустяться на дно найглибших ущелин Західної Австралії, постоять під водоспадами Плитвицьких озер, зануряться у сонячний промінь, що простромлює многометровую товщу каменю, побачать безліч інших вражаючу уяву видів найбільш величних та недоступних куточків нашої планети.

Побачити виставку можна з 9 жовтня 2014 року у ТЦ "Мармелад", м.Київ, вул.Борщагівська 154, 1-й поверх.

Довідки

Сергій Тумасов присвятив бізнесу більше двадцяти років. Очолював провідні компанії у рітейлі та нерухомості (інвестиційно-девелоперську компанію Global Solutions, управління нових проектів корпорації "Інтерпайп", інвестиційну компанію "ХХI століття"). Має 4 вищі освіти.

У 2003 році закінчив програму МВА в бізнес-школі МІМ-Київ. Працює над докторською дисертацією зі стратегій розвитку бізнесу та соціальних систем у рамках МІМівської програми DBA.

Сторінка Сергія Тумасова у мережі Facebook

Схожі новини

У Сергія Тумасова (MBA 2003, DBA) відкрилася персональна виставка панорамної фотографії

Випускник МІМ-Київ Сергій Тумасов (MBA 2003) виставив авторську колекцію фото

Відбулася фотовиставка Сергія Тумасова (MBA 2003, DBA)

Програма DBA (доктор бізнес-адміністрування) – найвищий професійний ступінь для управлінців та власників бізнесу. Відкриття програми DBA у МІМ-Київ відбулося у 2010 р.