Відбувся другий шкільний футбольний турнір Кубку Олександра Бубена (MBA, DBA 2012)

За ініціативи Олександра Бубена (МВА, DBA 2012) в Івано-Франківську пройшов другий шкільний турнір з футзалу «Кубок Президента Народного футбольного клубу «Ураган».  

Футзал – різновид футболу, де гра відбувається не на полі, а на майданчику з твердим покриттям. Перший такий турнір серед шкіл Івано-Франківська стартував у 2011 р. Ідея його створення належить НФК «Ураган» на чолі з його Президентом – Олександром Бубеном. Ціль проекту – привернути увагу школярів до спорту та футзалу, створити умови для реалізації юних талантів.

Олександр Бубен: «Унікальність цього соціального проекту в тому, що він об'єднує навколо себе всю шкільну спільноту дирекцію, вчителів, учнів та їхніх батьків, заради єдиної спільної мети реалізації шкільної мрії».

Переможці турніру з футзалу отримують грошову винагороду.  В 2012 р. призовий фонд Кубку становив 50 000 грн., а цього року – 80 000 грн. Кошти, які учні чесно завойовують для своєї школи, спрямовуються на ремонт та устаткування спортивного залу, облаштування куточків здоров’я тощо.

Під час другого шкільного Кубку з футзалу в Івано-Франківську відбулося 58 матчів та забито 285 голів. Перше місце зайняла команда школи № 19, яка вже другий рік поспіль перемагає в турнірі та вносить вагомий вклад у розвиток спортивної бази своєї школи!  

Олександр Бубен – випускник програм МВА 2003 та DBA 2012 у МІМ-Київ. Голова Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Під його керівництвом компанія стала переможцем конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні-2011» у номінації «Здоров’я та спорт». Олександр Бубен неодноразово входив до рейтингу кращих топ-менеджерів України за версією ІнвестГазети (МІМівці у списку кращих топ-менеджерів України 2013).