У новій програмі PMD «Управління+Лідерство» (M&L) візьмуть участь МІМівські випускники-практики

У новій програмі PMD «Управління+Лідерство» (M&L), що стартує в МІМ-Київ 22 листопада, візьмуть участь кілька МІМівських випускників-практиків.

МІМівські програми постійно оновлюються і доповнюються, стаючи ще ближчими до реальності, що невпинно змінюється. Тому залучення досвічених професіоналів-практиків, тісна співпраця з випускниками – представниками українського бізнесу – є важливим завданням бізнес-школи. Спілкування з випускниками у навчальних аудиторіях МІМ-Київ надає слухачам можливості познайомитися з чужим практичним й актуальним досвідом, замислитися про нові ідеї та шляхи для свого бізнесу, розібрати найкращі практики управління, надихнутися іншим підходом до бізнесу, життя та вирішення проблем, отримати «з перших вуст» практичні поради та живі контакти у бізнес-середовищі.Частіше за все такі зустрічі супроводжуться активними запитаннями до спікера від аудиторії, яка завжди має власний досвід та погляд, гарячими дискусіями та спільним пошуком істини.

Мета нової  програми – розвиток управлінських компетенцій менеджера, озброєння  сучасного українського управлінця актуальними інструментами орієнтації в умовах невизначеності. А хто як не живі практики бізнесу можуть додати до академічної  частини програми реальне «дихання бізнесу» – розуміння його природи та тенденцій, а також умінь та компетенцій сучасного управлінця, що потрібні сьогодні або можуть стати у пригоді вже завтра.  

До участі у програмі «Управління+Лідерство» запрошені кілька випускників МІМ-Київ, серед яких Олена Юзькова, МВА 2006, з курсом про загальний менеджмент, Таїсія Василишина, МВА2004, з курсом про практичну психологію управління. Найближчим часом деталі курсів буде узгоджено і цей список поповниться іншими іменами МІМівців-випускників. 

За останні кілька років кількість випускників-практиків на програмах МІМ-Київ збільшилася у кілька разів. Зокрема, запрошеними викладачами та спікерами програм МІМ-Київ стали:

Олександр Кардаков, МВА 2002 

Оксана Короленко, МВА 1995

Денис Довгополий, МВА 2000, DBA  

Євген Павленко, МВА 2010 та Павло Путій , МВА 2010,

Сергій Коваленко, PMD 2008

Тетяна Сапельнікова, МВА 2002

Костянтин Круглов, МВА 2007

Ігор Рубан, МВА 2011

Дмитро Казаков, MBA 2004, DBA 

Ірина Стародубова, SE MBA 2005

та інші.

Довідки

Про Олену Юзькову

Віце-президент із міжнародних зв'язків ІMC-Ukraіne, генеральний директор компанії "Епоха Інтернаціональної Освіти". Бізнес-тренер, сертифікований консультант із управління (Certіfіed Management Consultant – Амстердамський стандарт), сертифікований коуч (Міжнародний Еріксонівський університет).

Про Таісію Василишину

Власник та генеральный директор консалтингової компанії "ТОП Академія". Консультант з управління, кандидат психологічних наук, коуч, бізнес- тренер, професор відділення "Сучасні технології управління" Української технологічної академії.

Про програму PMD «Управління+Лідерство» (M&L)