Олена Юзькова (МВА 2006) прочитала МІМІвцям курс про загальний менеджмент

Олена Юзькова, генеральний директор компанії "Епоха Інтернаціональної Освіти», прочитала МІМівцям курс загального менеджменту для слухачів нової програми PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L).

Мета нової  програми PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L) – розвиток управлінських компетенцій менеджера, озброєння  сучасного українського управлінця актуальними інструментами орієнтації в умовах невизначеності.

Курс з загального менеджменту охоплював весь спектр технологій менеджменту взагалі – починаючи з класичної теорії Фредеріка Тейлора про науковий менеджмент, продовжуючи принципами управління та менеджменту, кількісним підходом та організаційною поведінкою, загальними підходами у теорії управління та іншими пунктами з цілої подорожжі до світової історії та теорії менеджменту.

Слухачі отримали дійсно енциклопедичний «зріз» та навіть мали змогу відслідкувати певну еволюцію менеджменту та підходів. Так, за думкою спікера, на відміну від попередніх часів сучасний бізнес має такі особливості: короткий строк життя продукту, пропозиція перевищує попит, зростає роль сервісу, збільшується роль знань, а не володіння інформацією, "рівність" конкурентів, ріст значущості інтелектуального й креативного капіталу компаній, швидкі зміни зовнішніх і внутрішніх умов. А ось індивідуальний підхід до кожного клієнта – вже в минулому, оскільки для справжнього лідерства на ринку цього вже не достатньо. Наступний крок – створення незабутніх вражень для ваших клієнтів. Тож і менеджмент має еволюціонувати  разом з бізнесом.

Пригадуючи класиків та відкриваючи нові для себе імена, МІМівці торкнулись таких понять як організаційна культура, «стадії життєвого циклу організації» та стилі менеджменту, цикл " зміна-проблема", класичні комбінації ідеальної команди. Не обійшлося без «ефективного керівника» Адізеса, актуальної теорії спіральної динаміки, парадигм мислення та палітр організацій. Крім широко розповсюджених теорій, слухачі також познайомилися з відомими не кожному з практиків концепціями: моделлю прийняття рішень керівником Врума-Джаго, моделлю ухвалення рішення Бароу, теорією придбаних потреб Дэвида Маккелланда, теорією Герцберга, теорією справедливості Адамса, теорією очікувань В. Врума, а також дізналися, що таке Санкт-Галленська модель організації, дельфі-група та інші екзотичні на слух, але, як виявилося, корисні для сучасного менеджера поняття. Стосовно практичної корисності, то вона, за відгуками учасників, теж була досить високою – частина рекомендацій була побудована у чіткому форматі «бері й роби». Так, учасники отримали кілька абсолютно практичних порад про сучасні підходи до планування, роботу з бізнес-моделлю організації, управління процесом прийняття рішень, правила делегування, принципи отримання якісного зворотнього зв'язку тощо.

Довідки

Про Олену Юзькову

Віце-президент із міжнародних зв'язків ІMC-Ukraіne, віце-президент Міжнародної ради асоціацій консультантів з управління ІCMCІ, генеральний директор компанії "Епоха Інтернаціональної Освіти". Досвід створення й управління власним бізнесом – більше 12 років. Бізнес-тренер, сертифікований консультант із управління (Certіfіed Management Consultant – Амстердамський стандарт), сертифікований коуч (Міжнародний Еріксонівський університет).

Про програму PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L)

Програма відкрита у МІМ-Київ у 2013 році. Орієнтована на менеджерів, які прагнуть особистого успіху, зокрема - кар’єрного зростання, і розуміють, що його можна досягти спираючись на знання законів управління організаціями та людьми і власне самовдосконалення.

Олена Юзькова (МВА 2006) обрана Віце-президентом Міжнародної ради асоціацій консультантів з управління

У новій програмі PMD «Управління+Лідерство» (M&L) візьмуть участь МІМівські випускники-практики

 

Інші новини про участь випускників у навчальному процесі МІМ-Київ:

Геннадій Руденко (МВА 1994) про теплопостачання на прикладі шведського досвіду

Денис Довгополий (МВА 2000,DBA) говорив з МІМівцями про нову реальність

Ірина Стародубова (SE MBA 2005), виступила перед слухачами SE МВА 2013

Дмитро Казаков, (MBA 2004, DBA), про управління змінами

Ігор Рубан, (MBA 2011), виступив перед слухачами-маркетологами

Оксана Короленко (МВА 1995) читає МІМівцям курс з управління персоналом

Костянтин Круглов (MBA 2007), провів майстер-сесію для слухачів МВА

Євген Павленко та Павло Путій (МВА 2010) виступили на програмі PMD "Маркетинг"

Тетяна Сапельнікова (МВА 2002) спілкувалася з МІМівцями про управління талантами

Олександр Кардаков (МВА 2002) поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією